Wpis z mikrobloga

Mam pytanie balansujace na krawędzi piracenia. Kupuje u Colka #dayzsa Dayz Standalone i niestety transakcja sie przedłużyła i gre dostane jutro. Mam tylko weekend na granie (z czego niedziele nie cała) i chciałbym pograć jutro niestety przy moim łączu będzie sie pobierało cały dzien :(

Sciągne skądś pliki dayzsa dziś i po zakupie gry i zweryfikowaniu plików będę mógł grać normalne ?

Wiem że to troche #piractwo ale w dobrych intencjach i grę jak najbardziej zakupie (zresztą piracenie DayZ nie ma sensu :) )


#steam #piraco #niepiraco #dayzsa
  • 17
  • Odpowiedz
w dobrych intencjach


@Python: Mówi się, że piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami, ale dobrymi wysiłkami wybrukowane jest niebo. – J. Twardowski.
  • Odpowiedz
@ufos: (#) Tylko ktoś musiałby mi to udostępnić, a wątpie żebym kogoś znalazł... na torrentach jakieś pocrackowane wersje i boje sie troche to wrzucać w steam.
  • Odpowiedz
@ufos: (#) A jeśi wersja sie nie będzie zgadzała to steam zaktualizuje (dociągnie brakujące pliki?) cos tam na zatoce jest :P moze mnie nie zbanują za to :)
  • Odpowiedz
@olesiu: (#) Tak też w tym momencie uważam, ale nie moja wina :/ Gdyby Colek oddał mi kase to bym już kupował na steam ale juz chłopaka poprosiłem i przelałem mu kase to głupio troche :P
  • Odpowiedz