Wpis z mikrobloga

No to jest mimo wszystko w obliczu ostatnich wydarzeń rzecz mocno działająca na szkodę federacjom, zobaczymy czy zostanie to odpowiednio mocno nagłośnione, jeśli tak, to może być to zaczątkiem dyskusji nt gal, jeszcze ostatnio wyszedł film NWASD, może się to "zesnołbollować" jakby to rzekł jeden z włodarzy.
@DEJW88: @reptile na ich miejscu podjąłbym jakieś kroki, na razie to drugi(walusia nie licze, bo kompletnie inna sytuacja) ludzie myślą pech tak dalej, ale, jak będzie 3, to już zacznie się nagonka, a #!$%@?ąc od bonusa, tam mnóstwo osób ćpa, i w każdym dniu mogą przesadzić np alanik
@mewten: Jakieś ruchy są na pewno niezbędne, nawet jeśli nie zależy im na ludziach, ale by dalej na tym biznesie zarabiać. :) Tylko czekać aż swoje 3 grosze do tego interesu wtrąci nasze kochane, opiekuńcze państwo i będzie po zabawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż pewnie na ludziach też zależy, już nie ma co z nich robić takich najgorszych. Chyba skala przedsięwzięcia okazała się tak wielka i
@Pryshlyak: Jeśli słowa Polaka są wyssane z palca i Boxdel nic takiego nie powiedział, to nawet trudno byłoby to skomentować. Byłaby to kompletna żenada i skandaliczne granie na emocjach ludzi. Pytanie czy Adrian kłamałby w tak prywatnej, delikatnej sprawie, publicznie narażając swojego pracodawcę? Czy może był to jakiś chwilowy przypływ szczerości? Nawet u największych medialnych manipulatorów i odwracaczy kota ogonem takie przypływy się zdarzają - problem w tym, że wtedy mało
@Pryshlyak: Nikt tutaj żadnych wniosków nie wyciąga, jest to w formie pytania. Natomiast jeśli RZECZYWIŚCIE taka sytuacja miała miejsce i nie są to jedynie manipulacje Adriana Polaka (nie można tego wykluczyć) nie zaprzeczysz chyba, że wygląda to nieco zastanawiająco w kontekście bieżących wydarzeń. No i nie chodzi o żadną wewnętrzną agendę ani prikaz, ale zwykłe prywatne sugestie w stylu: "Adi, daj sobie spokój z tym psycho, on Cię popsuł, robisz teraz
@reptile: Myślę, że za dużo uproszczeń tu stosujesz. Nazwanie kogoś stypiarzem przecież nie jest nawoływaniem do bicia czy obrażania ludzi, a tak to tu wygląda w kontekście wypowiedzi polaka.

Ja to odbieram po prostu tak, że polak usłyszał, że jest nudny i wsjo.
@Pryshlyak: Nie wiem czy dosłuchałeś do końca co Polak mówi, ale mówi, że Boxdel powiedział do niego coś w tym stylu: "Jesteś stypiarzem, jesteś nudny, nie da się ciebie oglądać. Po co ci ten psycholog? To tylko na mnie ciebie działa źle. Freaków psują ci psychologowie"

Fakt, Boxdel nie powiedział wprost, żeby Polak nie chodził do psychologa. Natomiast przekaz tej wypowiedzi jest dość jednoznaczny. Oczywiście zakładając, że nie jest to rozmowa
@Pryshlyak: Kurczę, być może faktycznie trochę to Polak tak przedstawił całą sytuację, że niektórzy mogli odnieść wrażenie (w tym ja), że zaczął chodzić do psycho, radzić sobie z emocjami, uspokoił się i stał wspaniałym człowiekiem, a wtedy wkroczył wielki, zły włodarz Boxdel i zaczął wybijać mu z głowy jakieś terapie. Bo tu trzeba dymów, show i cyrku, a nie smętnych gadek o treningach i o tym, że "jestem już innym człowiekiem,
@reptile: Ogolnie w tym samym dniu (jak trwał cage) byl telefon do Boxdela, Polak z nim porozmawial i wardega jak sie nie myle spytal sie boxdela co sadzi o slowach Adriana "Włodarz mowil mi ze jestem stypiarzem i zebym nie chodzil do psychologa" boxdel wtedy nie uniosl sie i nie powiedzal cos w stylu ej on farmazoni wiec wydaje sie to byc prawda
@reptile: a według mnie nie przesadzasz. Już wtedy mnie trochę zszokowały te słowa i to, że to przeszło bez echa. Jak najbardziej Boxdel mógł powiedzieć coś takiego i wcale nie bezmyślnie, bo on od lat sam nie radzi sobie ze swoją głową i niczego go to nie uczy, przynajmniej raz w roku zatacza "krąg boxdela". Więc dokładnie to mógł mieć na myśli, co powiedział: dymy >>>>> zdrowie psychiczne