Wpis z mikrobloga

#kararandkuje

Po wczorajszej rozmowie z @spojrz i @kontra bardziej sie przekonałem do kolejnej randki...

Tym razem przeprowadziłem pełen stalking, znalazłem aktualne zdjęcia w pewnej serii czasowej...

wiec wydaje mi sie mało prawdopodobne iż przytyła 100kg od 11 listopada kiedy to umiescila ostatnie zdjecie tylko po to aby obrzydzić mi randki :/ to samo z resztą powiedzieli chlopacy wyzej

Jako że jestetm mało asertywny się już zgodziłem na spotkanie i nie wiem czy nie odwołać :-(

#karapyta #jakzyc
  • 16
@kicioch: Okazuje się jednak, że od słowa (ten) chłopak można utworzyć inną formę pluralną - (ci) chłopacy (to jak najbardziej poprawna forma, jest przecież ten Polak, ten Ślązak, są ci Polacy, ci Ślązacy), a wtedy powie się i napisze: Chłopacy poszli grać w piłkę; Chłopacy nabroili; Chłopacy są sobie sami winni. Konstrukcje z rzeczownikiem chłopacy nie wszystkim się jednak podobają (jest przecież forma chłopcy), podobnie jak te z wyrazem chłopaki i
@PanKara: No nie odwołuj, tylko idź ;) Jak będzie lipa to trudno, jak będzie fajnie to nie pożałujesz. A jak będzie bardzo lipa, to się schlej, albo idźcie do jakiejś imprezowni i tam zniknij w tłumie :P