Wpis z mikrobloga

Od lat oglądam jak ludzie grają w Gierki. Na moim 7 letnim laptopie już na starcie było ciężko, no głównie oglądać mogłem XD. Obecnie miesiąc dwa i miałbym fajny sprzęt, korzystając z emigracji pograłbym w gierki z których tyle Gameplayów oglądałalem, tapet wrzucałem. Nie wiem od czego zacząć...
Tera, Blade & Soul, Final Fantasy XIV(ta grafika), Genshin Impact(tu chyba dłuższy czas spędzę), Albion(grałem parę tygodni, kilkanaście godzin dziennie, ale samemu nudzisz się na tym...szczególnie jak grupowymi atakami cię okradają).
#tera #finalfantasyxvi #genshinimpact #albion #gry #grajzwykopem #mmorpg
SaintWykopek - Od lat oglądam jak ludzie grają w Gierki. Na moim 7 letnim laptopie ju...

źródło: 1200

Pobierz
  • 7
@SaintWykopek: aktualnie summoner w PoE jest niegrywalny, Fajnie sie wiedzma gralo to #!$%@? takiego nerfa ze ciezko kampanie przejsc.

Mam ten sam problem. Summonery albo supporty. Nie ma aktualnie dobrej gry w tym kierunku. Zajebiste bylo RaiderZ (bardzo rozbudowany system supportow) to gra padla lata temu. Zrobili reloaded ale nie wiem czy jeszcze dziala.
@SaintWykopek z powyższych ff14.
Tylko nastaw się, że dwa miesiące zajmie Ci nadrobienie fabuły, a potem pół roku masterowanie skilla żeby pykać raidy. Jak coś to z serwerów zawsze polecam moogle. Ja nie gram od kilku lat, trzeba czekać żeby na serwer się dostać, ale warto.
@SaintWykopek: grałem we wszystkie gry, które tu wymieniłeś. Blade&soul to już tylko ledwo dychające truchło. Tera podobnie. Albion jest strasznie męczący psychicznie przez swój model gry skupiony na pvp. W genshin grałem bardzo mało, gra wygląda na typowy koreański grind, ale jest chyba bardzo popularna. FF14 fajna gierka, sprawia wrażenie trochę spokojniejszej od reszty MMO, odbiłem się od bardzo wysokiej ceny za granie (początkowy zakup + miesięczna subskrypcja).
@SaintWykopek: grałem we wszystko co wymieniłeś i praktycznie tylko genshin i ff są obecnie warte polecenia. Z tym że genshin jest głównie rpg gacha, fakt że jak teraz zaczniesz to masz spokojnie kilkadziesiąt o ile nie 100+ godzin eksploracji całego świata ale gdy już wszystko wyczyścisz do końca to codzienny content ogranicza się do daily, przepalenia staminy i ewentualnie aktywnych eventów. Ale moim zdaniem nadal warto, developerzy koszą na tej grze
@SaintWykopek: daj se spokoj. Z cudnej gry gayforge zrobil kompletny niegrywalny syf w ktorym do sterowania uzywasz portfela. Tak #!$%@? gre to tylko oni potrafia. Czasy Tery dawno minely.


@Sam_w_domu: Tera była super do czasu vm8.
W momencie kiedy zaczeli dodawać ten szajs pokroju EP/Awakening gra zrobiła się zbyt grindowata, zdechło bo zdechło szkoda ale nie można pudrować trupa w nieskończoność.
Nie muszę pisać że spędziłem w tej grze z