Wpis z mikrobloga

#formulapolska Nie wymagam wiele od Piotra w jego pierwszym sezonie w FIA F3. Gorąco wierzę, że dogadali się z zespołem na cały rok startów, co w F3 nie jest takie oczywiste. Do wyścigu podchodzi 30 zawodników, a w 2021 roku w całym sezonie wystartowało 35,a w 2022 40 kierowców. Co do aspektu sportowego, jak mawiają "talent się obroni", ale wyniki we wcześniejszych seriach były jakie były, a stawka tegoroczna jest mocna - Beganovic, Aron, Fornaroli, Bortoleto, Tsolov z NIERUWNYM #pdk bolidem, czający się Montoya Junior i zeszłoroczny kolega z toru Tymoteusza Kucharczyka, Hugh Barter. Czekam bardzo na wyścigi w sezonie i niezwykle cieszy mnie perspektywa wstawania na wczesne transmisje z Australii. Liczę się z perspektywą walki o miejsca 20-25. Z drugiej strony, satysfakcjonujący policzek wykonany przez dwie SSP w kierunku narodowego czempiona Orlenu. Da się? A tak w temacie, dzisiaj F1 Feeder Series podało, że z nowym zespołem Wiśnickiego testował Kucharczyk na przełomie roku, ale w kontekście włoskiej F4. A może była szansa KUC na F3 tylko jak zwykle Łorlen był zajęty składaniem puzzli Kubiki i olał temat? Zostawiam problem do rozwagi i interpretacji. Powodzenia Piotrek.
#f1 #f123 #f3 #piotrwisnicki
Pobierz
źródło: f3