Wpis z mikrobloga

Czemu te śmierdzące kacapy nie potrafią toczyć dyskusji w normalny sposób, tylko usuwają komentarze?
Zapytam jeszcze raz, bo mi usunął komentarz...
O co chodzi z tymi "fajnopolakami" bo mam wrażenie, że tylko roSSyjskie trolle rozumieją co to słowo oznacza xD #ukraina #wojna #rosja
Bagienne_Ziele - Czemu te śmierdzące kacapy nie potrafią toczyć dyskusji w normalny s...

źródło: onuca-RazumichinZiK

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bagienne_Ziele: przyleźli na wykop i szerzą swoją ruską wersję wolności słowa ;) Kasują wszystko co się z nimi nie zgadza. Gdy rozmówca pokona na argumenty to cyk, wywalenie komentarza i mówienie że ich obraził XD Wiesz, kacapa obraża prawda i ludzie inteligentniejsi od niego.
A ten typ albo nie jest zbyt bystry albo po prostu nasz język sprawia mu trudności i nie potrafi w nim wyartykułować żadnej głębszej myśli. Dyskusję
  • Odpowiedz
@Bagienne_Ziele: To jest eufemizm, bo zgodnie z kacapskimi wytycznymi od oficerów prowadzących, mają zakaz używania wulgaryzmów i obrażania innych, aby nie zostać na społecznościówkach zbanowanym, bo wtedy nie mieliby jak prowadzić swojej kacapskiej propagandy. Dlatego używają eufemizmów
  • Odpowiedz
O co chodzi z tymi "fajnopolakami" bo mam wrażenie, że tylko roSSyjskie trolle rozumieją co to słowo oznacza xD

@Bagienne_Ziele: Nic dziwnego, jesteś na Wykopie od 5 miesięcy i tylko spamujesz o "roSSyjskich" trollach, to skąd masz wiedzieć.
  • Odpowiedz