Wpis z mikrobloga

Wyniki WykoAnkiety 2014

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim, którzy poświecili chwile czasu na wypełnienie ankiety, oraz osobom które wyłapywały błędy i niedociągnięcia. Jeśli będę tworzył drugą WykoAnkietę, będę pamiętał o waszych uwagach. Piszcie też, proszę, jakie pytania chcielibyście zobaczyć w drugiej edycji, o ile do niej dojdzie.

#wykop #ankieta #obrazek #statystykizdupy

Wołam zgodnie z obietnicą:

g.....t - Wyniki WykoAnkiety 2014

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim, którzy...

źródło: comment_amL2GHXBgRGl7ge6lti04mllINEiCcHY.jpg

Pobierz
  • 33
Myślę że w następnej edycji przy pytaniu o zarobki powinna być odpowiedź "nie pracuję/jeszcze studiuję" bo chyba osoby zaliczające się do tej kategorii sprawiły, że wyszło że 56% ankietowanych zarabia mniej niż 2000 brutto, bo inaczej ciężko mi w to uwierzyć, szczególnie że tak dużo jest osób z dużych miast. No i myślę że rozpiętość zarobków w pytaniu trzeba trochę ustawić pod polskie realia.

Oprócz tego wszystko spoczko :)
@ghoot:

1 W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Białka, żeby przeprowadzić spis ludności w całym wykopie. 2 Pierwszy ten spis odbył się na mikro, gdy wielkorządcą był ghoot. 3 Wybierali się teraz wszyscy, aby się dać zapisać


Moze zzrób znalezisko z dopracowaną ankietą i wypchnijmy na główną. Panmietam, ze kiedys było cos podobnego, ale chetnie bym zobaczył aktualne wyniki
@ghoot:

1. województwa sie nie pokazuja gdy wybiore "zagranice", tak? czy pomija pytanie inie liczy?

2. jak sa hity to i nad "moj wykop" lub "gorące" powinienes sie zastanowic

A tak to dla mnie spoko.

Z tym, ze dodał bym jeszcze min. pytanie o płec. Sys. operacyjny telefonu etc :)