Wpis z mikrobloga

Wykop X #wykopwwnowymstylu

Zmiany w wersji 2.6.7:
Specjalnie dla @ultrasonic który zgłosił prośbę o ukrycie boxa z powiązanymi treściami w znaleziskach:

Nowa funkcja "Znalezisko­: Treści powiązane"
5 opcji:
- Zawsze wyświetlaj (domyślnie)
- Wyświetlaj powiązane, ukrywaj jeśli są puste
- Zwinięte do nagłówka
- Zwinięte jeśli są powiązane, ukryte jeśli są puste
- Nie pokazuj wcale

Treści powiązane mogą być ukryte lub zwinięte.
Dodatkowa opcje ukrywania tylko jeśli powiązane są puste, jeśli nie są - wtedy są wyświetlane lub zwinięte.

Dodatkowo poprawki w funkcjach:
- Ukryj udostępnia­nie na Facebooku - ukrywa ikonkę Facebooka przy znalezisku
- Ukryj udostępnia­nie na Twitterze - ukrywa ikonkę Twittera przy znalezisku
- Ukryj menu akcji -- nie ukrywa menu akcji przy swoich wpisach, znaleziskach i powiązanych


Wykop X zainstalujesz stąd: www.wykopx.pl

Changelog: https://github.com/wykopx/WykopX/wiki/Changelog#267

#wykop #wykopx #wykopchangelog
SebastianDosiadlgo - Wykop X #wykopwwnowymstylu

Zmiany w wersji 2.6.7: 
Specjalnie d...

źródło: 217912751-57fb75d7-b42d-4fb3-8282-fdf66492a00d

Pobierz
SebastianDosiadlgo - Wykop X #wykopwwnowymstylu

Zmiany w wersji 2.6.7: 
Specjalnie d...
  • 22
@dos_badass: yeehehehe

Żeby wykop miał więcej użytkowników i treści to jeszcze, ale to się wejdzie i wyjdzie teraz, jak ludzie stąd uciekli. to szkoda czasu żeby robić.

Zacząłbym od Custom Events do załadowania w ogóle strony i też do załadowania wpisu/komentarza itp., i to by było (na ile to możliwe) optymalizowane i wykorzystane już przez każdy skrypt z tego API korzystający. oparte o observer oczywiście, tak jak to robicie - twórcy
look997 - @dosbadass: yeehehehe

Żeby wykop miał więcej użytkowników i treści to jesz...

źródło: GS_config_example

Pobierz
Zacząłbym od Custom Events do załadowania w ogóle strony i też do załadowania wpisu/komentarza itp., i to by było (na ile to możliwe) optymalizowane i wykorzystane już przez każdy skrypt z tego API korzystający. oparte o observer oczywiście, tak jak to robicie - twórcy skryptów do nowego wykopu.


@look997: tez nie wiedzialem ze jesteś programistą xD
To skoro jesteś to może pomóż i znajdź przyczynę dlaczego Firefox nie chce załadować stylu
To skoro jesteś to może pomóż i znajdź przyczynę dlaczego Firefox nie chce załadować stylu przez rekursję w JS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SebastianDosiadlgo: Ja mogę pomóc tak że usuń pół stylu i zobacz czy już zacznie działać a potem znów pół z połowy i aż znajdziesz miejsce gdzie jest problem.
I można myśleć dalej. :P
Ja mogę pomóc tak że usuń pół stylu i zobacz czy już zacznie działać a potem znów pół z połowy i aż znajdziesz miejsce gdzie jest problem.

I można myśleć dalej. :P

@look997: w tym sęk, że ta metoda nie działa. Kilka godzin tak testowałem. Nie ma jakiejś konkretnej linijki kodu, którą wystarczy usunąć i gotowe. Kod jest napisany bez żadnych błędów, co zresztą potwierdza, że działa na wszystkich innych przeglądarkach.