Wpis z mikrobloga

#fut Potrzebuję pomocy #!$%@?. Dlaczego moi śpd biegają sobie koło przeciwników gdy Ci atakują? Co muszę ustawić żeby próbowali chociaż pokryć, a nie biegać jak kutafony luzem? Pomocnicy przeciwnika zawsze dosłownie siedzą na moich piłkarzach, środkowi obrońcy sami przejmują piłki, moja cała linia obrony cały czas się wycofuje i patrzy jak im #!$%@? kolejne gole. Wbijałem po 11 winów w fc, a nagle czuje się jakbym był kompletnie upośledzony. Nic kompletnie nie działa. W dodatku dostałem bana na Xboxie bo już nie wytrzymałem w meczu gdzie działy się cuda i jakaś #!$%@? grała od 65 minuty na czas, a ja nie mogłem kompletnie nic zdziałać i zapytałem czy ktoś po drugiej stronie jest upośledzony.
Al Owairan dostaje na dziure od złotego Markiniosa biegowo, już nie wiem co mam robić i chyba tym #!$%@? i wrócę do footbal managera, bo do tego nie mam nerwów, nic mnie tak nie trigeruje jak ten syf.
  • 4
@cambell973: zagraj se drużyna złotych kart, najlepiej takich niegrywalnych kloców. Kilka meczów przegrasz ale zobaczysz wtedy jak piłeczka pięknie chodzi. Ja po takim fc miałem podkręcony drop typu maldini prime z gownopaczki.