Wpis z mikrobloga

Rosjanin po raz pierwszy w Szczecinie
pewnie go nie kojarzycie i w sumie filmik trochę z dupy, bo many przeszedł z Wyszka pod Galaxy i sekunda tam przy Krzywoustego, ale o Szczecinie więc wrzucam xd a dla tych którym nie chce się oglądać to powiem, że many ocenił miasto pozytywnie, że czysto, że tania i rozbudowana komunikacja chociaż beka z tych żółtych tramwajów, paszteciki dobre, ale w opór tłuste i w sumie tyle
#szczecin
  • 6
@AtlantyQ: no właśnie nie mówił (,)
ale co do kebabów to właśnie rozbawiło mnie jak pokazał na Wyszka te budy cokolwiek tam teraz jest i powiedział, że Szczecin ma dużo takich małych sklepików i to mu przypomina rosję xd tak samo te żółte tramwaje kojarzą mu się z omskiem, bo mają tam takie same
@Lefty mnie gościu #!$%@?ł bo szukał ludzi że szczecina napisalem do niego i się ustawiłem z nim, że go z dworca odbiorę. kręciłem się koło dworca czekając z godzinę, ja mu numer podalem żeby dzwonił do niego miałem tylko maila. na wieczór mi dopiero odpisał, że dzwonił ale nie mógł się dodzwonić... @Lefty
@Lefty cham zwykły jak się nie mógł dodzwonić to mógł chociaż napisać na maila że się nie dodzwonił i sobie poszedł czy coś to bym nie czekał chociaż jak debil. choć z dzwonieniem też mi śmierdzi bo niby czemu nie mógł się dodzwonić, jedyne co może być to że ma rosyjski numer to kierunkowego mógł nie wpisać, ale ciężko mi uwierzyć, że po roku mieszkania w Polsce mógłby o tym nie wiedzieć.
@Lefty: A nikt mu nie powiedział że Pasztecik to wymysł rosyjski? A raczej radziecki? Że to było danie przygotowywane w kuchniach polowych? A u nas zaadoptowane jako danie szybkie?
No nie powiedział mu nikt. Na dokładkę zrobił profanację Pasztecika popijając go colą, a prawilnie powinien zjeść go z barszczem czerwonym. Wtedy dopiero ma smak Szczecińskiego Pasztecika.