Wpis z mikrobloga

Tak swoją drogą pewnie nikt tego nie przeczyta ale na tym nowym wykopie to muszę włączyć blokadę reklam bo są tak nachalne że nie da się :-/ A co ciekawe na starym wykopie chyba byłem jednym z tych rzadszych użytkowników co blokerów reklam nie używali bo reklamy były akcpetowalne.

#wykop

ATSD to brak własnych komentarzy w profilu oraz powiadomienia które odwołują tylko do wpisu głównego miast do KONKRETNEGO KOMENTARZA są stricte antyspołecznościowymi rozwiązaniami. Dlaczego? Bo gargantuicznie torpeduje dyskusje ucinając je w zarodku. Nie wracasz do dyskusji bo nie ma po co, bo nie masz ochoty ręcznie szukać wiatru w polu.

#wykop20 #wykop2023 #nowywykop2023 #nowywykop20
  • 8
W starym wykopie klikałeś na powiadomienie i od razu odsyłało Ciebie do właściwego miejsca. Nic nie trzeba było robić. Tu to nie działa.

A po drugie jesteś trollem
@xaliemorph: trzeba teraz kliknąć w link pod słowem "komentarzu" bo ten drugi dalej pod tytułem znaliska lub wpisu prowadzi do początku wątku ( ͡° ʖ̯ ͡°) No chyba, że teraz tak spaprali, że niektórym to działa tak jak opisałem, a Tobie nie XD Nie zdziwiłbym się, bo jak wchodzę we własny profil to w Akcje generalnie nie widać moich akcji, a komentarzach w Znaleziska i Mikroblog pojawiają
m.....s - @xaliemorph: trzeba teraz kliknąć w link pod słowem "komentarzu" bo ten dru...

źródło: Screenshot 2023-02-11 at 01.19.48

Pobierz