Wpis z mikrobloga

@Rimbolo: nie wiesz co mówisz chyba. Osobiście znam Filipinki, które prawdopodobnie mają lepsze wykształcenie i posady, niż większość tego tagu i nadal bardzo lecą na białych, jednak Ciebie i tak by nie chciały z takim nastawieniem do nich.
@randomex58: Kolego, jak ktoś już ma zostać betabuxxem (dla jakiejś filipinki ze slumsów jest się po prostu chodzacym bankomatem, dzięki któremu może liczyć na lepsze życie, nie ma co się łudzić), to dlaczego ktoś nie miałby zostać betabuxxem jakiejś Rosjanki czy innej Bośniaczki? Czy nawet Polki?
@randomex58: to nie do końca tak. Niektóre przegrywy po prostu nie potrafią w podryw (i każdy jeden za to wygląd obwini, czasem tylko stan psychiczny) więc nawet egzotycznej panny by nie zbajerowali, nie mówiąc już o tym, że wyjście z piwnicy to wyczyn, a gdzie tu podróże za ocean. Serio, nie mówię tego złośliwie, po prostu sam już zauważyłem, że nie ma jednego sprawdzonego rozwiązania dla wszystkich. Jeden jest po prostu
@randomex58: W moim przypadku to wyjść z piwnicy można, można nawet pojechać na drugi koniec kraju, o ile nie trzeba do kogoś się odezwac w innej sprawie niż kupno biletów albo paliwa ;)
@randomex58: jedno drugiego nie wyklucza. Życie to nie komedia romantyczna, by mieć dzisiaj jakiekolwiek powodzenie, to trzeba umieć rozmawiać z ludźmi nie zanudzając ich, maksymalnie maksować i dbać chociażby o ten średni wygląd i przede wszystkim nie bać się kobiet. Od stuleci nic się nie zmieniło, nie będziesz atrakcyjny, jeśli nie dbasz o siebie i nie dajesz kobiecie poczucia bezpieczeństwa: finansowego, fizycznego i emocjonalnego, a jak ma się czuć bezpiecznie przy
@RyouNarushima: Polki maja najwiecej ariańskiego dna, za dużo czytałeś propagandy pewnego malarza, który pchodził z austrii której nawet procent germańskiego dna jest zadziwiająco niski. Nawet nietzsche uważał siębie za polaka, a polaków wyżej niż niemców.
@Kubilaj_Chan: ze jedziesz do krajów gdzie twoja atrakcyjność jest większa, np mając 170 cm w polsce jesteś uważany za małego, ale w azjii np w niektórych krajach to jest średnia np, przez co masz większe szanse na znalezienie partnerki.
@randomex58: acha. Dziękuję nie wiedziałem. To przy moich 188cm to w azji laski by na mnie leciały jak lep na muchy hehe. Czemu nie? Jakbym nie mógł sobie w pl kogoś znaleźć to nie ograniczałbym się do jednego kraju. Trzeba walczyć o swoje.