Wpis z mikrobloga

  • 0
@RyouNarushima: no jasne, że ma i wyżsi mają lepiej, ale co z tego xd właśnie dlatego jest toczona beczka, bo zamiast zaakceptować to, że ma się tyle wzrostu ile ma to tutaj codziennie jest grane kółeczko wzajemnej adoracji "łeee wysoki typ rucha, a ja nie mogę łeee lochy to cooorvy" xd
  • Odpowiedz
@Lefty: Czyli wszelkiego rodzaju "uciśnieni" wg współczesnej lewicy też powinni zaakceptować, że inni mają lepiej? Jak zabiorą ci wszystko co masz to też to zaakceptujesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@RyouNarushima: co was tak do polityki ciągnie jak się kończą argumenty xd zależy jakiego rodzaju "uciśnieni", bo musisz pamiętać, że jest różnica między trudniejszym dostępem do cipy, a np. zagrożeniem życia
i nie rozumiem skąd to ostatnie pytanie - a kto co zabrał manletom?
  • Odpowiedz
a kto co zabrał manletom?


@Lefty: Manletyzm zabrał im smak życia, a hipergamia ich dobiła. I o jakim zagrożeniu życia mówimy? I rozumiem, że my mamy siedzieć cicho, ale inni mogą protestować o najbardziej błahe problemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@RyouNarushima: eh właśnie o to chodzi, że nie zabrał, a utrudnił
sam znam przykłady gdzie manlety dają sobie radę, ale wiem, że to w tutejszym środowisku jest z miejsca odrzucane co by nie przebić bańki więc już możemy to olać, ale prawda jest taka, że tylko prawdziwy manlet (czyt. karzeł 130cm) jest w beznadziejnej pozycji, a jak chłop ma 165-170-175 to może podziałać tylko nie może być toksykiem
no za
  • Odpowiedz
  • 0
@Lefty Mnie obrażano i zostałem poszarpany za to, że jestem niski i brzydki. Nie wiesz o czym piszesz. Chłopie miałem okolo 2000 odrzuceń łącznie z internetem i mam pewność, że przez brak urody, bo mi to wprost powiedziano i napisano.Pytam się, co ci do tego, że ktoś się żali? Chcesz odmówić brzydkim przeżywania uczuć żalu? Jesteś gnidą?
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol: Eh z Tobą jest ten sam problem co z tym pozytywnym gościem, ale mówisz, że masz żonę tak? Więc jak ją poznałeś? Tak o 1 strzał na 2000 i od razu żona? A z tych 1999 odrzuceń zostały Ci jakiekolwiek relacje? Typu laska po randce powiedziała, że nic z tego nie będzie, ale w sumie jesteś spoko, a Ty też lubiłeś z nią gadać więc kontakt został. Pytam, bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Lefty @Lefty Jednak jesteś gnidą. Większość kobiet nie chce utrzymać relacji z kimś kto ich podrywał, szczególnie jak facet jest brzydki. Widzę, że przekracza to twoją wyobraźnię. Odmawiasz brzydkim przeżywania swojej sytuacji. To jest czyste chamstwo.
  • Odpowiedz
o jakie protesty z błahych problemów Ci chodzi xd jedne są bez sensu


@Lefty: Np. takie, że zabili ćpuna-kryminalistę na innym kontynencie i aborcja jeśli życie kobiety jest zagrożone jest nadal legalna jak ostatnio sprawdzałem.

I 165cm to jest niżej niż większość młodych kobiet kobiet i ja nie znam żadnego tak niskiego mężczyzny poniżej 25 roku życia. Większość młodych mężczyzn ma przynajmniej te 180cm, które i tak za niskie dla sporej grupy kobiet. Lepiej już mieć te 130cm, bo są większe szanse na zostanie celebrytą czy znalezienie pracy w cyrku niż przy tych
  • Odpowiedz
Pytam, bo po 1 takie utrzymanie kontaktu jest czymś naturalnym (ofc to nie znaczy, że się zdarza często) i ma swoje plusy jak już wczoraj pisałem, a po 2 zakładam, że te Wasze liczby są realne i jak tak sobie pomyślę to ja nie wiem czy ja w życiu poznałem 1000-1500 osób, a co dopiero zalecać się do 2000 dziewczyn i po tym co wczoraj pisałeś wnioskuję, że znajomości męsko damskie nie przetrwały więc to wszystko razem do kupy po prostu wali podrywem typu incel.


@Lefty: no bo jesteś po prostu głupi.

W badaniu było jasno napisane: 94 kobiet na 100 odrzuci cię za wzrost, co daje 6 zainteresowanych tobą kobiet na 100 poznanych. ALE to tylko wzrost, a kolejna selekcja to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pozytywny_gosc eh bobasie nie mówiłeś ani razu, że masz brzydką mordę, ale podobno charakter, kasę, status i inne #!$%@? masz ogarnięte więc jedynym problemem rzekomo jest wzrost o którym cały czas jest mowa więc co Ty copujesz xd

i pokaz mi gdzie ja kiedykolwiek mówiłem, że jest to proste itd. xd jak jest nieopłacalne to na #!$%@? płaczesz z tego powodu?
  • Odpowiedz