Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #remont #remonty #lazienka #prysznic

jakby komuś przyszło do głowy kupować panel prysznicowy to nie polecam panelu z deszczownicą

Fala Steely 5 Inox 75978

Prawdopodobnie w transporcie zostało uszkodzone mocowanie węża górnej deszczownicy na początku nie dawało oznak ale po dwóch tygodniach odpadło, produkt raczej słabej jakości, serwis techniczny odpowiedział po prostu brak części ( bo napisałem że chcę kupić tą część, zdawałem sobie sprawę że za pęknięte rzeczy i tak nie uznają rękojmi) także produkt jednorazowy producent który prawdopodobnie nie jest producentem tylko sprowadza to z Chin nie ma części zamiennych, także dwutygodniowy panel trzeba kleić poxipolem ....

trzeba się do tej tandety w tych czasach przyzwyczaić, oraz że każdy producent ma cię w nosie w momencie kiedy już od niego odebrałeś towar...
  • 2
  • Odpowiedz
@radoskor3: tak jak przy moim remoncie łazienki nie pchałem się w żadne drogie rzeczy tak baterię prysznicową z bólem ale jednak kupiłem z Hansgrohe i po kilku ładnych latach problemu żadnego nie ma. Za to mam problem z tanią baterią umywalkową i tanim korkiem umywalki.
  • Odpowiedz