Wpis z mikrobloga

@MWittmann: No właśnie nie widziałem ale z tego co mówisz to dali jasno do zrozumienia że to nie dobre. Z drugiej strony surowa mąka też nie jest dobra i nie wiem skąd pomysł żeby ją jeść.
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty
1. Urojenia prawackie
2. Jedzenie robali nie różni się od jedzenia zwierząt roślin itp. Wiesz, że marcheweczki i inne warzywka na wsiach nawozi się gownem? Hurr durr jesz gówno
3. Robale nie są czymś obrzydliwym. Zjedz najpierw a potem komentuj
  • Odpowiedz
e tam robale będą jeść tylko biedaki


@JanuszPDM: właśnie to jest najgorsze że ludzi przekona do tego cena. Z drugiej strony w innych zakątkach globu je się duże owady bo innego pożywienia jest mało a te wychodzą ekonomicznie. U nas robale są kojarzone tylko z psującym się jedzeniem więc nie dziwne że odbieramy je jako coś złego.
  • Odpowiedz
póki co to jedynymi rozpowszechniającymi robale w żywności są dla mnie wykopki


@aarahon:

tak szury jak ja wymysliły sobie pchanie robali do żywności i #!$%@? tym na wykopie a temat na świecie nie istnieje :)
  • Odpowiedz
tak szury jak ja wymysliły sobie pchanie robali do żywności i #!$%@? tym na wykopie a temat na świecie nie istnieje :)


@Adam_Prosty: Temat na świecie istniał od dawna. Meksykańskie prażone świerszcze, Kambodżańskie smażone tarantule, Tajlandzkie pieczone chrząszcze... Tylko u nas nie było sensu tego praktykować bo mamy dużo jadalnych ssaków które łatwo się mnożą a w naszym klimacie owady były kojarzone tylko i wyłącznie z zepsutym jedzeniem.

Na świecie istnieje temat zastępowania pewnych produktów produktami z owadów już od dawna i każdy już o tym słyszał. Tyle że Ty myślisz że będziesz jadł larwy robaków a ja z tych artykułów wiem że do obrotu zostały oficjalnie dopuszczone pewne owady które na rynku były długo i balansowały na granicy legalności, teraz już nie
  • Odpowiedz
@aarahon: ja Ci tłumaczę że dla lewaka jak biedroń wolność i równość jest wtedy jak wszyscy robią tak jak on myśli że powinni robić i myśleć
jak ktoś robi inaczej niż on uważa że powinno być robione to jest faszystą/nazistą/homofobem trzeba go zamknąć w domu i wdrożyć represje

takie jest lewackie rozumienie wolności. zawsze!

inny
  • Odpowiedz
ja Ci tłumaczę że dla lewaka jak biedroń wolność i równość jest wtedy jak wszyscy robią tak jak on myśli że powinni robić i myśleć


@Adam_Prosty: to może mi nie tłumacz głupot i urojeń a skup się na faktach i pokaż coś na podparcie swoich słów?

widziałeś jak weganie blokują ciężarówki z
  • Odpowiedz
A jak się okaże, że robaki są pożywniejsze od miski ryżu Morawieckiego?


@jan_zwyklak: oczywiście że się okaże
w najbliższych latach będziesz miał wysyp badań "naukowych" udowadniających jakie to jedzenie robaków jest bezpieczne i skuteczne,
i "ekspertów" w TV opowiadających jakie to cuda się dzieją jak robaki
  • Odpowiedz
JanuszPDM, aarahon, AdamProsty

Zdajecie sobie sprawę że patrzenie przez pryzmat jakiegoś „lewactwa"/„prawactwa" to droga donikąd i sami się tu ośmieszacie?
Co Wam to robi za różnicę czy wprowadza coś prawa czy lewa strona, w sytuacji gdy każdej z nich jest to na rękę, i każda może zrobić to samo? Ograniczanie się do jednej wizji świata prawicowego, czy lewicowego, to idiotyzm w czystej postaci, i zamykanie się na inne opcje.

To jest wciąż awers i rewers tej samej monety. Obrazek dobitnie zresztą pokazuje, że ludzie są, byli i zawsze będą podatni na wpływy z obu (albo i więcej)
  • Odpowiedz
calinowski: Większość ludzkiej populacji je robaki (w Azji), więc nikt nikomu nie musi nawet tego wciskać.
Poza tym, barwnik karminowy robaków znajdziesz też w innych produktach które zapewne już jadłeś, choć o tym nawet nie wiesz.

Niech żyją korporację!

Co chcesz od korporacji? Bez nich nie istniałaby gospodarka.
  • Odpowiedz
ale zauważ że nie zostałem ekspertem wojennym jak wszyscy covidianie :)


@Adam_Prosty: już "ekspert" wojenny ma więcej godności, natomiast ty jesteś tylko o jeden stopień wyżej od płaskoziemców xD
  • Odpowiedz