Wpis z mikrobloga

e tam robale będą jeść tylko biedaki


@JanuszPDM: właśnie to jest najgorsze że ludzi przekona do tego cena. Z drugiej strony w innych zakątkach globu je się duże owady bo innego pożywienia jest mało a te wychodzą ekonomicznie. U nas robale są kojarzone tylko z psującym się jedzeniem więc nie dziwne że odbieramy je jako coś złego.
póki co to jedynymi rozpowszechniającymi robale w żywności są dla mnie wykopki


@aarahon:

tak szury jak ja wymysliły sobie pchanie robali do żywności i #!$%@? tym na wykopie a temat na świecie nie istnieje :) LOL

to patrz co mówi google:

https://letmegooglethat.com/?q=m%C4%85ka+ze+%C5%9Bwierszczy+jedzenie+przysz%C5%82o%C5%9Bci

tagujące swoją propagandę #bekazlewactwa co odbieram jako wyśmiewanie "lewactwa" za to że nie chcą jeść robaków.


no tutaj to się mylisz, bekazlewactwa bo to oni za chwilę będą popierać
tak szury jak ja wymysliły sobie pchanie robali do żywności i #!$%@? tym na wykopie a temat na świecie nie istnieje :)


@Adam_Prosty: Temat na świecie istniał od dawna. Meksykańskie prażone świerszcze, Kambodżańskie smażone tarantule, Tajlandzkie pieczone chrząszcze... Tylko u nas nie było sensu tego praktykować bo mamy dużo jadalnych ssaków które łatwo się mnożą a w naszym klimacie owady były kojarzone tylko i wyłącznie z zepsutym jedzeniem.

Na świecie istnieje
Ta, osoby dla których wolność i równość jest na pierwszym miejscu


@aarahon:

ale Ty tak serio czy mnie trolujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

będą narzucać innym swoją wolę...


taka lewacka tradycja!

najpierw pierdzenie o wolności dla mas a potem obozy koncentracyjne/gułagi

patrzaj na szybko:
Adam_Prosty - >Ta, osoby dla których wolność i równość jest na pierwszym miejscu

@aa...

źródło: biedron-wszyscy-zaslugujemy-na-rowne-szanse-i-rowne-traktowanie-chwile-pozniej-lockdown-dla-niezaszczepionych-natychmiast

Pobierz
najpierw pierdzenie o wolności dla mas a potem obozy koncentracyjne/gułagi


@Adam_Prosty: Nie rozmawiajmy o urojeniach, skupmy się na faktach.

patrzaj na szybko:


@Adam_Prosty: dlatego właśnie lockdown był dla wszystkich, nawet dla tych których rząd pisu przekonał do szczepienia. To super było, serio, zwłaszcza w kontekście przytoczonych przez Ciebie gułagów.

Lockdown dla niezaczepionych - zła lewica.
Lockdown dla zaszczepionych i niezaszczepionych - pis dobry

xD
@aarahon: ja Ci tłumaczę że dla lewaka jak biedroń wolność i równość jest wtedy jak wszyscy robią tak jak on myśli że powinni robić i myśleć
jak ktoś robi inaczej niż on uważa że powinno być robione to jest faszystą/nazistą/homofobem trzeba go zamknąć w domu i wdrożyć represje

takie jest lewackie rozumienie wolności. zawsze!

inny przykład weganie
widziałeś jak weganie blokują ciężarówki z mięsem? widziałeś jak okupują restauracje z hamburgerami? widziałeś
ja Ci tłumaczę że dla lewaka jak biedroń wolność i równość jest wtedy jak wszyscy robią tak jak on myśli że powinni robić i myśleć


@Adam_Prosty: to może mi nie tłumacz głupot i urojeń a skup się na faktach i pokaż coś na podparcie swoich słów?

widziałeś jak weganie blokują ciężarówki z mięsem?


@Adam_Prosty: tak, widziałem też jak obrońcy praw zwierząt to robili. Na tym polega wolność że mogą to
A jak się okaże, że robaki są pożywniejsze od miski ryżu Morawieckiego?


@jan_zwyklak: oczywiście że się okaże
w najbliższych latach będziesz miał wysyp badań "naukowych" udowadniających jakie to jedzenie robaków jest bezpieczne i skuteczne,
i "ekspertów" w TV opowiadających jakie to cuda się dzieją jak robaki zjadasz

tak jak w latach 90 miałeś "ekspertów" opowiadających o zdrowej margarynie (zrobionej z rakotwórczych tłuszczy trans) żebyś serce miał jak dzwon ( ͡°
JanuszPDM, aarahon, AdamProsty

Zdajecie sobie sprawę że patrzenie przez pryzmat jakiegoś „lewactwa"/„prawactwa" to droga donikąd i sami się tu ośmieszacie?
Co Wam to robi za różnicę czy wprowadza coś prawa czy lewa strona, w sytuacji gdy każdej z nich jest to na rękę, i każda może zrobić to samo? Ograniczanie się do jednej wizji świata prawicowego, czy lewicowego, to idiotyzm w czystej postaci, i zamykanie się na inne opcje.

To jest
calinowski: Większość ludzkiej populacji je robaki (w Azji), więc nikt nikomu nie musi nawet tego wciskać.
Poza tym, barwnik karminowy robaków znajdziesz też w innych produktach które zapewne już jadłeś, choć o tym nawet nie wiesz.

Niech żyją korporację!

Co chcesz od korporacji? Bez nich nie istniałaby gospodarka.
ale zauważ że nie zostałem ekspertem wojennym jak wszyscy covidianie :)


@Adam_Prosty: już "ekspert" wojenny ma więcej godności, natomiast ty jesteś tylko o jeden stopień wyżej od płaskoziemców xD