Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: Kupiłabym sobie takie przyklejane i sama bym się nabijała, powinno wystarczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Poza tym ja #!$%@? chodzę bez bolca, co znacząco utrudnia kontakty interpersonalne, nie chce mi się bawić w umawianie z jakimś randomem na przeciętny seks ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
Poza tym ja #!$%@? chodzę bez bolca, co znacząco utrudnia kontakty interpersonalne


@kocham_wykopka: XD A to na facetów mówi się, że jesteśmy źli i agresywni i nie umiemy w kontakty z drugą osobą. Jak facet nie może poruchać i jest zły, to musi zmienić nastawienie od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejny dowód na to, że płeć robi wszystko. Można dać dupy i tyle.

nie chce mi
@Pralko-suszarka: Agresja jest dość naturalną emocją u mężczyzn. Imo mężczyżni nawet powinni być agresywni, ale tak męsko agresywni (oczywiście nie mówię tu o wyżywaniu się na słabszych jednostkach). Taką męską agresję spoko sobie rozładować np. na siłce, przy ruchaniu w sumie też. Teraz mężczyźni poddawani są feminizacji z każdej strony i wszelkie męskie zachowania są odbierane negatywnie. #!$%@?.

Jak ja jestem #!$%@? to przecież też nie porucham. To że niebieski już
gdyby bóg nie chciał żebym uprawiała seks przed ślubem, to nie dałby mi takiego libido.


@kocham_wykopka to raczej słaby argument bo człowiek nie jest zwierzęciem i panuje nad swoimi popędami, po prostu przyznaj że nie jesteś wierząca ( ͡º ͜ʖ͡º)
to raczej słaby argument bo człowiek nie jest zwierzęciem i panuje nad swoimi popędami


@Emble: tylko że to nie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Człowiek jak najbardziej jest zwierzęciem a panować nad swoimi popędami może ale w pewnych granicach. W końcu np. libido u różnych ludzi może być różna, a co za tym idzie, kontrolowanie też będzie różne. Nie da się świadomie kontrolować swojego umysłu, gdzie większość