Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że taki czysty, brutalny blackpill tyczy się małej populacji ludzi. Tych najbrzydszych, najniższych ludzi jest tak mało jak Waszych mistycznych chadów. Większość jest po prostu przeciętna, matematyki nie oszukasz. A będąc przeciętnym jak najbardziej można sobie kogoś znaleźć.

Jeżeli jesteś jednak w tej niszy - masz 160cm, ogromne zakola, brzydki ryj - współczuję. Szczerze współczuję.

Pytanie tylko co realnie daje bycie mistycznym chadem? Seks z pustymi laskami? Można to też mieć za hajs będąc brzydkim. Znajomości? Mam wrażenie, że jeśli bym był mistycznym chadem przy zachowaniu aktualnego umysłu to byłbym jeszcze bardziej nieszczęśliwy. Już teraz mam poczucie samotności - z bardzo małą ilością osób nadaję na tych samych falach, a co dopiero jakby w moim otoczeniu były same julki i oskarki z tiktoka, których najciekawszym tematem są najnowsze trendy internetowe. Ale być może jako chad byłbym głupiutkim oskarem, który wtopiłby się w tłum i czerpał radość z tego marnego żywota. Nie wiem.

#przegryw #blackpill
  • 15
@LatajacyJeczmien: kur w a , d u p i s z taką teorią jak wykładowca ekonomiki przedsiębiorstw(pierwsze co przychodzi mi do głowy a jest tam masą 'rozlazłych' przedmiotów.) na uniwersytecie gownostudiow. Po co to komu ? Ciągle wałkowanie tego samego gówna w kółko.
@PrawaRenka: Z częścią o życiu jako chad? Rozwinąłbyś? Uważasz, że dałoby Ci to sporo radości, czy może o coś innego chodzi?

@ff99pl: jestem na serwisie wykop.pl, mam prawo napisać wysryw i chętnie korzystam z tego prawa. Po co? Nie wiem, a po co się żyje? Po nic, każdego z nas czeka wieczna otchłań. Więc jeśli po nic się żyje i robi cokolwiek, tak po nic był napisany ten post. Kiedyś
@LatajacyJeczmien: a według mnie tak nie jest, bo tiktok, Instagram czy tinder zupełnie zmieniły podejście kobiet do swoich wymagań wyglądowych względem facetów. Przeciętny facet pewnie kogoś sobie znajdzie jak będzie szukał ale w związku będzie musiał chodzić na paluszkach, bo oboje wiedzą, że jeden jego błąd albo jej humorek i może go zastąpić w każdej chwili. Im przystojniejszy chłop tym trudniej go zastąpić i wtedy starania o związek się wyrównują. Poza
@LatajacyJeczmien:
Tzn nie mam wątpliwości że będąc czadem moje życie byłoby duużo lepsze i byłbym szczęśliwszy. Przy takim wyglądzie automatycznie dużo lepiej wszędzie by mnie traktowali, znalezienie dziewczyn czy znajomych nie byłoby żadnym problemem nawet przy moim zerowym braku dynamiczności. Wystarczyłby sam profil na insta z moim zdjęciem i ludzie zabiegaliby o spotkanie ze mną, a nie na odwrót.
Co do otoczenia ludzi też łatwo by było je zmieniać gdyby okazało
@LatajacyJeczmien: Ale blackpill nie każe nikomu się poddawać. Blackpill w przeciwieństwie do innych pilli nic nikomu nie rozkazuje. I niezłe copium wdychasz. Wygląd decyduje o każdej sferze życia i jest dodatnio skorelowany np. z zarobkami. I nie każdy czad jest głupi i ciężko mówić o wtopieniu się w tłum jeśli zawsze się z niego wyróżniasz.
Obiektywnie nie ma żadnych wad bycia czadem.
Przeciętny facet pewnie kogoś sobie znajdzie jak będzie szukał ale w związku będzie musiał chodzić na paluszkach, bo oboje wiedzą, że jeden jego błąd albo jej humorek i może go zastąpić w każdej chwili. Im przystojniejszy chłop tym trudniej go zastąpić i wtedy starania o związek się wyrównują. Poza tym brakuje chyba z 500 tys kobiet w wieku 19-34 więc no nie każdy znajdzie


@mascarponie: Przyjmując, że laska patrzy tylko na
@LatajacyJeczmien: ty nie rozumiesz,
Bycie chadem to nie tylko powodzenie u kobiet.
Bycie chadem to wieksza szansa otrzymania pracy, awansu, notatek na studiach, oceny, lepsze traktowanie na codzień.
Tego się nie da pojąć jak się nie jest subhumanem, jesteś wtedy człowiekiem drugiej kategorii