Wpis z mikrobloga

W jaki sposób przenosicie koty do weterynarza? Transporterem? Nie wiem czy opłaca mi sie kupwoac na jeden raz, a po drugie jest bardzo niskie prawdopodobnieństwo że tam wejdzie. A nawet jakby jakims cudem sie udalo, to na pewno nie drugi raz po wizycie i nie wiem jak to rozwiazać.

Mój kot mało sie nie zesra żeby wyjsć na zewnatrz, ma zrobioną sterylizacje i zachowuje sie jak dzickus np. skacząc z okna jednego pokoju do drugiego i spowrotem. Wygląda za dnia jakby miał zdecydowanie za dużo energii i wydaje sie agresywny A powinienem z nim jechac na wyciąganie szwów chyba w czwartek. Obawiam sie ze moze zdziczeć jak otworze drzwi domu

#kot #koty #zwierzaczki #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Momento83: Nie wiem. Na rękach? Zresztą jedna wizyta moze wystarczy
No i tak jak mowie, nie wiem czy to sie przyda, o ile raz uda sie go zwabić, to potem bedzie pamiętał
  • Odpowiedz
  • 0
A co ty masz jakiegoś dzikiego dachowca że nie współpracuje?


@przemax: A jak rozpoznać? Nie wiem co to za rasa. To przybłęda porzucony w rowie dwoma braćmi bracmi mając pewnie mniej niz miesiac. Najpierw chwile byli u mojego sąsiada, a potem przeniesli sie do mnie pod schody. Raz przyszla dalsza sąsiadka i chciala wziąć wszystkie, ale jeden nie dal sie złapać i ostatecznie wyszło tak że zostal u mnie, chociaż
  • Odpowiedz