Wpis z mikrobloga

ale mam zryty beret

sprzedałem switcha 2 lata temu, kupiłem kompa żeby grać w "poważniejsze" tytuły. wtedy siedzenie przed kompem na krześle zaczęło mnie męczyć i ostatecznie mało co grałem. na YouTube ciągle wyskakiwały mi super gierki na switcha i ciągle myślałem sobie że fajnie jebnac się na kanapie i grać na switcha, albo po prostu na fotelu przed telewizorem pykac w gierki.

kupiłem switcha oleda tym razem XD

pograłem tydzień w fortnajta i jakieś tam gierki i teraz siedzę od kilku dni na YouTube i oglądam #!$%@? filmiki "best games on switch". Albo jak pomyślę o gierce która bym chciał ograc na switcha np dead space to okazuje się że gra na switcha nie istnieje xd

macie coś co ogrywacie na tej konsolce? #nintendoswitch #switch #nintendo #gry
  • 7
@LZBNZ: czasem ogrywam Diablo 2, ostatnio przechodziłem Personę 5 ale po 40h już mi się nie chcę. Po kilku latach ogrywania Switcha i jego eksluzywów oraz indyków wróciłem do PC master race, bo tutaj górka mi mocno urosła, a w końcu idzie mi trochę wygospodarować czasu. Tym samym od dwóch miesięcy OLED się kurzy. Przejdę na nim jeszcze DK: Tropical Freeze, nową Zeldę i najnowsze Poksy o ile dobrze połatają. No