Wpis z mikrobloga

Ekspose : Fakty są takie, że ilość partnerów seksualnych wpływa na jakość relacji. Jeżeli hajtać się ( co i tak nie jest najlepszym pomysłem) to tylko z dziewicą ( musisz być jen pierwszym partnerem seksualnym). Moja na przykład była i tylko to mnie przekonuje, żebym się z nią ohajtał. Oczywiście nie jest #p0lka. Mówią, ze trzeba się wyszaleć w młodości aby później zbudować normalną relacje. Prawda ale to oznacza, ze masz robić rzeczy, które już jako ojciec czy matka nie powinieneś np ryzykowne spinaczki, long w Lune czy inne gowna a nie skakanie po #!$%@?. W ogóle to ciekawe klękać przed #p0lka i prosić ją o rękę gdy 2 lata wcześniej ciągnęła pałe w lesie jakiemuś oskarkowi albo z Alanem i Dorianem ruchała się w klubie xddddd. Miejcie godność chłopaki. #p0lka #blackpill
  • 12
@Walimbrachol: Wtf To jest przykład dlaczego rozważam hajtniecie się. Żyć można bez ślubu. A co do dziewictwa. Wolałbyś mieć żonę, której byłeś pierwszym kochankiem czy żeby miała jakiś partnerów? Cenie ją za wiele rzeczy ale to mnie przekonuje ze to właśnie ta.
To cieszę się, że ma wiele cech, za które ją cenisz :)
Ja nie uważam, że tylko z dziewicą można stworzyć jakościowy związek. Z mojego doświadczenia wynika, że dobry związek potrzebuje osób o rozwiniętej dojrzałości emocjonalnej, którą budujemy przez m.in wchodzenie w związki i relacje z innymi osobami. Dla tego potrzebujemy przeżyć jeden czy dwa związki, poczuć rozstanie czy porzucenie. Boli jak diabli, ale to ubogacające doświadczenie. Sam osobiście nie mam problemu,