Wpis z mikrobloga

#wykop Hej, wykop, co tam z waszą aplikacją mobilną? #!$%@?ście ją tak że nie da się jej używać. Połowa znalezisk kiedy kliknie się w adres wyświetla komunikat, że nie można otworzyć tego linku. No dobra, nie mogę przeczytać znaleziska, w końcu po co, mam komentarze. A tu takiego wała, nie ma komentarzy! Bo wieczorem o jakiejś tam godzinie aplikacja przełącza literki na kolor czarny i do rana mam tekst czarny na czarnym tle więc gówno widać. A co najlepsze, tak się dzieje również kiedy mam wyłączony tryb nocny, bo wiadomo - programiści za 3k nie potrafią kodować, a o testach to nawet nie ma co mówić bo tam u was tego słowa nawet nie znają.
A żeby było śmiesznie - filmy youtube można oglądać na telefonie tylko na miniaturce i to jeszcze obciętej od dołu, więc nie da się przewijać filmu ani włączyć go na cały ekran. Wejście na aplikację youtuba czy w przeglądarce jest niemożliwe.

Muszę wam przyznać, zespole zakop.pl - #!$%@?ście to tak koncertowo że #!$%@? już mi się nie chce wogóle odwiedzać wykopu. A za każdym razem jak z przyzwyczajenia tu wejdę to jestem znów #!$%@?. ŻENADA!