Wpis z mikrobloga

@sandal: Mówi się tak i pisze. Nie wiem, z jakiej wiochy pochodzisz, ale nie jest to żaden błąd.

to tam też macie oddział?


Zarabiam też w hrywnach. Robię na trzy zmiany. Nieważna narracja, ważne, że płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie musisz pisać o mnie Polaku w cudzysłowach. Jestem Polakiem.
  • Odpowiedz
@sandal:

zgadza się z tym przecinkiem xD Ty zaś nadal nie wiesz co źle napisałeś


Nie no, wiem. I wiem, że napisałem dobrze.

Myślisz że mogę być trollem będąc tu 13 lat xD


Myślisz, że mogę być trollem, będąc tu ponad cztery lata???

PS. Przed "będąc" powinieneś postawić przecinek. Boże, jaka straszliwa interpunkcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@RazumichinZiK

Myślisz, że mogę być trollem, będąc tu ponad cztery lata???


myślę że tak, #!$%@?ło sie tu was po 2014, a najwięcej w lutym 2022

więc tak na 100% jestem pewien że jesteś.

Nawet dobrze się ukrywałeś xD
  • Odpowiedz
@sandal:

myślę że tak, #!$%@?ło sie tu was po 2014, a najwięcej w lutym 2022


Czyli każdy, kto założył konto po 2014 roku może być trollem? Wow.

więc tak na 100% jestem pewien że jesteś.


Pewność często jest złudna.

Nawet dobrze się ukrywałeś xD


Ależ ja niczego nie ukrywałem. Czytajcie ze mnie, jak z otwartej księgi.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: w tym swoim rusofilskim symetryzmie prezentujesz moralność godną prawdziwego ruskiego manipulanta - wykorzystywanie pozytywnych mechanizmów do udowodnienia swojej racji, przy jednoczesnym ignorowaniu towarzyszących temu okoliczności, kłamstw i tak dalej. Kilka analogii:

Rosja anektuje części Ukrainy w efekcie zbrojnej napaści na suwerenny kraj i sfałszowanych referendów. Ale jednak to referenda, dobry demokratyczny mechanizm, więc wszystko spoko, prawda?

Rosyjskie białe konwoje jadą z pomocą humanitarną dla uciemiężonych mieszkańców wschodniej Ukrainy. Ktoś tam
  • Odpowiedz
  • 0
@RazumichinZiK Nie no nie wzywam kolegów, bo ich tu nie mam, a wszystkich którzy lepiej od Ciebie znają język Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak swoją drogą to gdzie się uczyłeś, w miarę dobrze operujesz przyznaję xD
  • Odpowiedz
Tłumaczyłem wiele razy - kasuję jedynie te komentarze, które jawnie godzą w moje dobre imię.


@RazumichinZiK: kłamiesz i dobrze o tym wiesz. Z wątku ze screena wywaliłeś każdy komentarz który się z tobą nie zgadzał. I nie jest to jedyna dyskusja w której tak zrobiłeś. Kasujesz komentarze i wywalasz całe wpisy.
Ot typowy kacap i kacapski poziom dyskusji.
thewickerman88 - > Tłumaczyłem wiele razy - kasuję jedynie te komentarze, które jawni...

źródło: Screenshot 2023-01-26 at 19-00-18 Tych ludzi zarówno autorów komentarzy jak i plusujących bawi śmierć... (@RazumichinZiK)

Pobierz
  • Odpowiedz
@sandal:

Nie no nie wzywam kolegów, bo ich tu nie mam, a wszystkich którzy lepiej od Ciebie znają język Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Znają tak "dobrze", jak ty? XD

A tak swoją drogą to gdzie się uczyłeś, w miarę dobrze operujesz przyznaję xD


Wiesz, przedszkole, zerówka oraz podstawówka w jednym z miast wojewódzkich, potem gimnazjum i liceum. Nic ciekawego, jak u wielu innych.
Ale fakt, operuję
  • Odpowiedz
@sandal: Потому что здесь я сделал ошибку.
To bardzo proste.

I zauważ, napisałem do ciebie po rosyjsku! To już ostateczny dowód na to, że dostaję przelewy od Putina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz