Wpis z mikrobloga

Wystawiał komuś z Was zaświadczenie do patentu strzeleckiego lekarz sportowy? Podobno może to zrobić rodzinny, nie musi to być lekarz sportowy, ale mój rodzinny stwierdził, że powinnam rodzić dzieci, a nie strzelać i że się pod tym nie podpisze. Do sportowego udało się umówić, ale pytanie brzmi: marudzą z badaniami dodatkowymi (mam EKG z tego tygodnia) czy raczej spokojnie puszczają po wywiadzie? Chodzi o to czy warto coś jeszcze wziąć ze sobą, żeby nie chodzić tam 500 razy.

#kiciochpyta #strzelanie #strzelectwo #patentstrzelecki
  • 4
  • Odpowiedz
  • 3
@kasiknocheinmal
najlepiej zrobić tuż przed egzaminem jeśli jest taka możliwość, nie trzeba dodatkowych badań. sprawdz na stronie pzss czy jest na miejscu lekarz. sportowy to już zależy od lekarza, jednemu nie trzeba nic, u innego EKG, badanie wzroku, krew mocz i Bóg wie co jeszcze:p
  • Odpowiedz
@p4wl: no właśnie na tym egzaminie lekarza nie będzie, na wcześniejszym terminie był, ale nie pasował mi.
Myślałam, że może jest jakiś standard do tego, którego się trzymają. Czyli pozostaje liczyć na szczęście.
  • Odpowiedz
@goferek: będę wiedzieć we wtorek, jakbym zapomniała dać znać, to przypomnij. Tak realnie to robić badania jest bez sensu, to nie jest sport wytrzymałościowy, w skrajnym wypadku leżysz i nic nie robisz. W trakcie mam tak piękne tętno, że można to potraktować za trening mindfullness ;) Zobaczymy.
  • Odpowiedz