Wpis z mikrobloga

Bachmut już padł? Kijów zdobyty? Jak tam dzisiaj wykopowa bipolarka? Lachowski już leczy to swoje PTSD czy nadal nie i jest mądrzejszy od np. ISW? Wiadomo, że jak widzisz pojedyncze drzewa a nie cały las, to wiesz najlepiej jak wygląda ogólna sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i na wojnie ludzie giną, niespotykane to jest, jak tak można, a ja myślałem że to tylko zabawa :(
#ukraina #rosja #wojna
  • 13
@Kantarek: nie jest zabawne, ale zabawne jest czytanie tych co siedzą na dupie i piszą nadęte wysrywy na wykopie, jak to Ukraina już dogorywa, bo korespondent z PTSD tak napisał, analizy i opinie niezgodne z narracją się nie liczą. Tacy ludzie, z innym zdaniem, to hurraoptymiści w różowych okularach, lub "stopień wyparcia rzeczywistości u nich już doszedł do takiego poziomu", że nie widzą że "Rosja ma ogromny potencjał sprzętu i ludzi",
@mirekkomarek: dlaczego się zesrałeś? Opowiesz mi o tym?

Garstka informacji z frontu ciekawa, ale wyciąganie tak daleko idących i pochopnych wniosków jakie wyciąga tutaj grupka ludzi nazywających siebie "realistami wojennymi" i plujących na wszystkich twierdzących inaczej, nazywających ich optymistami w różowych okularach z wyparciem rzeczywistości to jest jakiś wyższy poziom zdegenerowania umysłowego. Trochę to zabawne, a trochę smutne.
Bachmut już padł


@dzangyl: Bahmut nie padnie, co najwyżej będzie ewakuacja w dalekiej przyszłośći gdyby na S i N od miasta RUS byli blisko zamknięcia okrążenia a przynajmniej kontroli ogniowej cos jak Dabelcewo kiedyś.
@dzangyl: Lachowski pochodzi z kregu autostopowiczy, w ktorym ma latke mendy i atencjusza. To bylo jeszcze przed wojna. Poznalem tego przyglupa i az szkoda, ze tacy ludzie robia kariery.

Kazdy filmik smutna morda na sile i opowiadanie historii niemozliwych do zweryfikowania.