Wpis z mikrobloga

#uszi #napierala #wojna #ukraina #rosja

Jak ma youtuber Uszi na imię i nazwisko? Chciałbym pogooglac, zrobić samodzielnie taki antyonucny research

Swego czasu doktorek Napierałeks wspomnial, że Uszi coś antybartosiakowego powiedział, posmarowali se chłopy i tak o to pojawił się w universum. Co ciekawe na wykopie w ogóle Uszi nie jest popularny, ale no ma tyle subów że może warto się coś o chłopie więcej dowiedzieć:)

No i patrzę co ten Uszi udostępnia, jakieś teoryjki spiskowe, myślę: "typowy clickbajciarz", taki chłopski rozumek jakich wiele, można posłuchać for fun.

Ale ostatnio 90% jego contentu to jest "Ukraina be". Wcześniej było tylko znacznie rzadziej. Krytyki Rosji zero. Komentarze ten sam poziom co u Sykula, jakies generyczne Stefanie i Wiesławy absurdalnie wysoko plusowane

Proruskie filmy
https://www.youtube.com/watch?v=zBJXiTe8IKs
https://www.youtube.com/watch?v=J_N4gTPTZLI

anty-Ukrainski jest co drugi na głównej :) - zeby uniknac bezsensownej dyskusji "A Przewodów, a Bandera" sam nie jestem fanem Ukrainy ale wypada zachowac dawkę krytyki dla agresora i trzymać proporcje, tak z 10 antyruskich do 2 antyukrainskich i byłoby git, albo chociaż symetryzm po połowie :) ale ni.

Uszi ma conajmniej 2 kanały,
-"Uszi" z tresciami antyukrainskimi - założony 24 cze 2017
-"Uszi po godzinach" - założony 18 sty 2017, nieaktywny od 2 lat

Ciekaw jestem Waszych opinii ;)
cyprianos - #uszi #napierala #wojna #ukraina #rosja

Jak ma youtuber Uszi na imię i n...

źródło: uszi-ostatnio-przeslane

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@cyprianos: nie marnuj tagu i imienia nhaba nadaremnie, fatalna kryptoreklama btw tsieciu, każda babcia klozetowa w dzisiejszych czasach jest juz na YT geopolityki, yeehbnij sie łeb, szacun ogromny ale nie dam tagów, by nie dać zasięgu tym wybroczynom powyżej
  • Odpowiedz
  • 2
XD nhab z objawami klausoszwabii i liberalizmu bez własności prywatnej, za to z nie limitowanym gadulstwem. Ale cenzurować trzeba trolle bartosiakowe. I pamiętajcie, sarkazm to agresja słowna, a ja używam ironii xD tylko nieuk myli te dwie rzeczy.
  • Odpowiedz
@cyprianos: pamiętam go z chłopko roztropkowych dywagacji antykowidowych i politycznych. Ma jeszcze stronkę zsyp kropka tv. Mi wygląda na takiego zgarniacza niezdecydowanych, takich co już włączyli myslenie, a dla których sykul, jaszczur i brałn są zbyt ekstremalni.
  • Odpowiedz
@cyprianos: Też to zauważyłem. Szurskie materiały, często antyukraińskie plus oczywiście zatrzęsienie olginowców udających polskie Grażyny w komentarzach. Niczym z szablonika to wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz