Wpis z mikrobloga

#pytanie #kino
Czy u kogoś też jest kino które nie wyświetli ci filmu jak będzie za mało osób,no tak przynajmiej z 5-6. U mnie od dawna jest takie kino I zastanawiam się w ogóle czy można tak robić?. Jak przyjdziesz wcześniej po bilet to pani każe ci poczekać do danej godziny bo ona nie wie czy jej się opłaca puszczać film
  • 3
@Solitary_Man: to chyba zależy od przyjętego regulaminu. Nie wiem, jak to bywa w "sieciówkach", ale w lokalnych czy miejskich kinach często to regulamin określa liczbę osób stanowiących minimum dla seansu. Jedne kino sztywno trzyma się minimum 5 osób, drugie zagra film już przy dwóch.
@Solitary_Man: @Ilustrowany W sieciówkach z tego co wiem puszczają nawet jak nikt nie przyjdzie i wyłaczają dopiero po 10-20 minutach. Wiem, bo kiedyś szukałam miejsca gdzie by przetrwać czas oczekiwania na pociąg a byłam jedyna na seansie. Poszłam, kupiłam bilet na seans, który zaczął się 10 minut wcześniej i pani mi wyjaśniła w kasie to właśnie. Oczywiście jak weszłam na salę to i tak leciały jeszcze reklamy ;)

W studyjnym też