Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Ok rozpocząłem właśnie moją Kambodżańską odyseje nastawiając własne cztery litery Po pas w pieprz...
Na dzień dzisiejszy 684 odcinki kambodżańskiej mody na sukces... Boję się, że po wszystkim będę musiał leczyć nadciśnienie
Jeśli macie jakieś ciekawe urywki z życia Gapy, jakieś nieścisłości, puste obietnice, krzywe akcje. Ślijcie mi na priv.
Przyda się
  • 16
  • Odpowiedz
jakieś nieścisłości


@Towarzysz_Sobaka: Proszę Cię..... Każdy odcinek.... Biznes kiszonkowy,biznes pierogowy,kucharz,biznes marynat,biznes mięs na grila,biznes wędliniarski,szop hałs,biznez grilowy,biznes kanapkowy(pną pę),biznes wędkarski,biznes owoce morza,biznes wycieczkowy,biznes lodowy,pośrednictwo nieruchmości,handel ziemią,handel avocado,chwilowa chęć bycia kierowcą tuk tuka,wynajem pokoi,praca u teściowej,biznes reklamowy(kokong),praca za barem u tibo,kanał kulinarny,tęczowe kanapki,nauczyciel,przewodnik wędkarski,ponownie pośrednictwo nieruchmości,barman w resorcie..... już dalej mi się nie chce
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Cała szopka ze sklepem, który otwierał za pieniądze ze zbiórki to istny cyrk krętactwa i mydlenia oczu. Próba wmówienia, że te dwa regaliki to prężnie działający sklep były tak niesamowicie nieudolne xD
  • Odpowiedz
@Akatrosh: Czy ten sklep otworzył zanim zaczął działalność na youtubie? czy wszystko jest na jego kanale? Jeśli jakiejś sytuacji wspominacie podeślijcie mi link do filmiku lub konkretnego klipu.
Zamierzam przeanalizować twórczość Gapy od A do Z i popełnić comentary video.
Dwa pierwsze odcinki za sobą datowane na prawie z przed dwóch lat.
Gapa wydaję się wczorajszy lub po prostu nieświeży.
Trochę o sobie powiedział. Między innymi, że był na kontrakcie w
Towarzysz_Sobaka - @Akatrosh: Czy ten sklep otworzył zanim zaczął działalność na yout...
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Cała jego twórczość zaczęła się od tego sklepu. Jego początek pojawienia się w uniwersum to jest praca jak kucharz w Polonii 1.0. Tam zyskał sobie przychylność widzów Machaja i zrobili zbiórkę na otwarcie sklepu z kiszonkami. Wtedy też otworzy własny kanał, żeby dokumentować otwarcie tego sklepu.
  • Odpowiedz
Cała jego twórczość zaczęła się od tego sklepu. Jego początek pojawienia się w uniwersum to jest praca jak kucharz w Polonii 1.0. Tam zyskał sobie przychylność widzów Machaja i zrobili zbiórkę na otwarcie sklepu z kiszonkami. Wtedy też otworzy własny kanał, żeby dokumentować otwarcie tego sklepu.


@Akatrosh: Mam za sobą kilka odcinków chyba rzeczywiście będę musiał na przemian oglądać Gapcie z prezesem by nabrać szerszego kontekstu.

Po kilku odcinkach stwierdzam u
  • Odpowiedz