Wpis z mikrobloga

Sezon 2023 czas zacząć. Czy da sie podkiełkować nasiona w suszarce do warzyw nie wiem ale to sprawdze xD Do kiełkowania poszły bbg choco, 7 pot brain strain, habanero red, habanero orange, habanero limon, habanero bianco, habanero black, bhut jolokia yellow, bhut jolokia red, nagalah, nagalah red, nagalah orange, nagalah red calyx, bishop crown, roumanian giallo #ogrodnictwo #chilihead #papryczki #domowasuszarnia
Pobierz Niewiemja - Sezon 2023 czas zacząć. Czy da sie podkiełkować nasiona w suszarce do war...
źródło: 20230204_192458
  • 8
@Niewiemja: Kolejny już raz masz moją uwagę ;) Koniecznie dziel się obserwacjami. Moja zaczyna od 35 stopni i nie ma opcji bez dmuchania, nie mniej przy odrobinie chęci i testów, to teoretycznie nie powinno być przeszkodą. Tak czy inaczej, z olbrzymim zainteresowaniem czekam na wnioski i Twoje kolejne pomysły ;)
@Niewiemja: Zdecydowanie poniosło świat jaki znam lub raczej znałem. ChatGPT bo zdaje się o nim teraz mowa, wyniósł ogólną świadomość daleko dalej. Jedyne co nas teraz ratuje, to świadomość zapaleńców - takich jak Ty ;)