Wpis z mikrobloga

Hej,

tym razem opublikowany został czwarty, finałowy odcinek mojej serii "Kompendium wiedzy o świecie Pathfinder", który tym samym zamyka już temat terenów Skradzionych Ziem, a ponadto pozwoli mi na zagłebienie się w inne tematy z tego fantastycznego uniwersum. Zachęcam do pozostawienia lajków i komentarzy bezpośrednio pod filmen na YT, aby zwiekszyć zasięgi, ale dyskusje oraz komentarze na wykopie także przyjmę z miłą chęcią :D

Z ciekawostek, nadal w odcinku pojawia bardzo dużo grafik wygenerowanych przy pomocy AI Midjourney i mam nadzieje, że przypadną Wam one do gustu.
____________________________________________
"Kompendium wiedzy o świecie Pathfinder" ma na celu zainteresowanie polskich odbiorców do zanurzenia się we wspaniałe, według mnie, uniwersum i zachęcenia ich zgłebienia postaci, historii i ogólnie świata Pathfindera, czy to podręczników od Paizo czy gier komputerowych wydanych przez Owlcat Studio ????

Wiadomo, na pewno popełniłem wiele błędów językowych, tłumaczeniowych, interpretacyjnych, ale myślę, że i tak części z Was może się to spodobać mimo tego.

Miłego oglądania, mam nadzieję, że się Wam spodoba :)

Tutaj bezpośredni link:
https://www.youtube.com/watch?v=RRWGrhMeo3c

#pathfinder #kingmaker #grybezpradu #youtube #rpg #grypc #chwalesie #rozrywka
fajnaposoka - Hej,

tym razem opublikowany został czwarty, finałowy odcinek mojej ser...
  • Odpowiedz