Wpis z mikrobloga

No dobrze, pora chyba żeby wreszcie porozmawiać o Potterze. Zawsze z dystansem podchodzę do oceniania trenerów bo często to pisane w emocjach opinie przeceniające wkład trenera w stosunku do tego co prezentuje drużyna na boisku. Ale pewnych decyzji nie da się obronić, Reece nie gra w piłkę od ponad miesiąca - wczoraj pierwszy skład, trener mówi po meczu, że Mudryk cały tydzień był chory - gra od pierwszej minuty, Lewis Hall jest odkryciem tego sezonu - gra słaby Cucurella, Fernandez trenuje dzień czy dwa z nowym zespołem - gra od pierwszej minuty. Jeszcze zrozumiałbym to wszystko gdyby był totalny szpital ale za Jamesa mógł grać Azpi, za Mudryka Madueke o Hallu już wspomniałem. To wystawienie Enzo to też nie jest właściwy sygnał w kierunku szatni z punktu budowania atmosfery. Nie wygląda to dobrze panie Potter.
#chelsea
  • 3
@michalglus: Jeszcze ten Ziyech przynajmniej jakoś gra ale ten Havertz to jest dramat. Wydaje mi się, że ten Fofana dał już całkiem sensowną zmianę. PIsałem jeszcze przed zwolnieniem Tuchela, że Potter to wielkie ryzyko. Brighton to mały klub który za zadanie ma głównie utrzymać się w BPL, Chelsea nie może wypadać z top4 i musi coś wkładać do gabloty rokrocznie. Oby to ogarnął ale szczerze to zaczynam w to mocno wątpić.