Wpis z mikrobloga

Wykop umarł. Idę stąd i będę zaglądał z rzadka albo i wcale. Główna to wykopy z liczbą 70-100. Nic się nie dzieje.

Nie, nie idę na hejto, byłem tam dwa dni i wystarczy mi upośledzonej moderacji i "bojem siem" nadużywać ich cennego miejsca serwerowego. Poza tym czytelność podobna jak tutaj. Że o patologii, która się tam zalęgła nie wspomnę.

Bez ogródek - CO WYŚCIE #!$%@? ZROBILI? Klepek wam brakuje czy jaki #!$%@?? Wchodzę w znalezisko a tam 3 odpowiedzi pod komentarzem bez ładu i składu a po cudownym odnalezieniu przycisku rozwijającego komentarze nowa strona się otwiera? Trzy lata to robiliście? #!$%@?, sam bym to lepiej ogarnął w miesiąc. Ja #!$%@?ę. Jak to się dawno temu pisało ŻAL.PL. Jedyna szansa taka, że coś odżyje to przywrócenie starej wersji wykopu i kolejne parę lat, żebyście zrozumieli jak oderwani jesteście od strony, którą zarządzacie. Jak mogliście dopuścić, żeby w ogóle wcześniej takie osoby jak Aryo opuściły ten portal? Macie lepszy kontent? Gówno macie, #!$%@?ście po całości. Ja #!$%@?ę, jak bym tam był szefem cofnął bym zmiany i #!$%@?Ł WSZYSTKICH. Dosłownie, od podającej kawę, po zastępcę general managera czy #!$%@? wie jakie tam stanowiska macie.

Czekałem, sam modyfikowałem wygląd (przy pomocy oczywiście innych wykopków), ale dość, na chwilę obecną nie ma nic, ale przyroda nie lubi próżni, także mam nadzieję, że coś się wykluje w przyszłości.

Szkoda.

#wykop20 #wykop #wykop20togowno
  • 4