Wpis z mikrobloga

Prega to gówno, mimo że pomaga mi się ze stanami lękowymi jednak to gówno, od tygodnia a nawet więcej czuje się jakoś senny w dzień, czasem zapominam co miałem zrobić a czasem robię zupełnie co innego, śpię w dzień i mam problemy z koncentracją, tu się rodzi dylemat bo z jednej strony prega pomaga się uspokoić w sytuacjach które tego wymagają a z drugiej to #!$%@? gówno odbierające zdolność prawidłowego myślenia + boje się że za niedługo może się okazać że bez pregi nie będę mógł funkcjonować nie odczuwając strachu ehh
Niech to będzie przestroga, trzymajcie się z dala od tego gówna

#pregabalina #narkotykizawszespoko
  • 9
boje się że za niedługo może się okazać że bez pregi nie będę mógł funkcjonować nie odczuwając strachu ehh


@billuscher: Tak działają właśnie wszystkie "przymulacze" (prega, fenibut, benzo, opio, alko, czy nawet czasem dysso). Na chwilę jest fajnie i czasem doraźnie na pewnym etapie może być nawet przydatne, gdy człowiek bez tego miałby wpaść np. w atak paniki. Jednak na dłuższą metę efekt będzie odwrotny i w sumie jest to nawet
@billuscher: Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć "a można, jak najbardziej"( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak to jest proces i najlepsze efekty przychodzą z czasem. W tej chwili mam tak, że medytacja jest dla mnie chyba najlepszą formą relaksu i sprawia mi dużą przyjemność. Odczuwam jej doraźne działanie uspokajające, jak i subtelny wpływ przez resztę dnia.

Z początku medytowałem głównie bez żadnych pomocy typu muzyka, czy prowadzenie, ale od
mindrape - @billuscher: Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć "a można, jak najbar...