Wpis z mikrobloga

Tak wyglada giga-chad wlasnie. Siana jak lodu. Wygrana. Fame. Obruchał sie wiecej za zycia niż 99% zawistnych polaczków. I nastepne 99% nigdy nie osiągnie tyle co on. A najwieksza beka że najwiecej o tym ze bombel jest ulany i #!$%@? ma do powiedzenia U-16 alfa i omega wykopu xD Na którą dopiero spłynie życie jak chuy na Mariole i zobaczą że poziom bombla nigdy nie będzie dla nich osiągalny, patrząc na taśmę w swoim januszexie XD #famemma
  • 22
@Odki: Chłop nie ma nawet 30 lat i sam mówi, że momimo siana ma konkretne problemy psychiczne, za niski testosteron etc. a pewnie z jego trybem życia jak nie będzie miał szcześcia to zejdzie na zawał przed 40 - zazdroszczę mu w #!$%@?
@czemu_dlaczego: Chcesz zdjecie mojego domu? Może mojej rodziny zawistny polaczku? Podeśle Ci jeszcze screen mojej premi to Cie krew zaleje. Myślisz że jak ktoś ma 30lvl + to nie może się rozerwać przy freakach xD. Świetna zabawa jak dla mnie.

@essos No właśnie osiągnąłem to co miałem zamiar... Fajny duży dom z pięknym widokiem o wschodzie i zachodzie. Własna rodzina i w sumie stabilność finansowa. I za kilka tygodniu zmieniam prace...
@czemu_dlaczego: Od ciebie sie doigram? xDDDDDD Przecież ty jesteś takim leszczem że nawet mordy nie chcesz pokazać... bo wiesz że beka z ciebie. Dawaj chce się doigrać od ciebie.... xDDDDDDD tfu.
@Odki idiota, tyle razy pisałam, ale chyba jesteś zbyt upośledzony, żeby zrozumieć, że jestem KOBIETĄ, w przeciwieństwie do twojego fałszywego różowego paska mój jest prawdziwy, więc weź swoją obleśną mordę, bo się na nią patrzeć nie da. A jak serio chcesz mieć problemy, to daj adres na PW i będziesz miał "xDDDDDDDD" za jakiś czas, miękka fajo
@czemu_dlaczego: A ta Marilyn Monroe chyba nie przez przypadek na profilowym... utożsamiasz się z narkomanką i hollywodzka prostytutka? Tfu na ciebie nic mi nie zrobisz bo jak typowa fuga możesz tylko szczekać TFU.
@Odki: i obsrałeś się, brzydalu. A taki wyszczekany byłeś. I to ja rzekomo miałam być "leszczem" xDDD Won na czarno i obyś zdechł. Wolałabym zjeść własne rzygi niż widzieć twojego mikrusa na priv, cioto xD niby 30+ lat a umysł gimba.

WYDYGANIEC Z MORDĄ JAK KARTOFEL xD