Wpis z mikrobloga

Hej #wykop. Siemka. Chcę wam opowiedzieć historię, która już dawno temu wywarła na mnie ogromne wrażenie. Pewnego dnia odwiedziłam z rodzicami znajomych, z którymi nie miałam do czynienia od lat. Podczas spotkania pamiętam ich dzieci jak żywo - wesołe, pełne energii i radości... Ale co najbardziej mnie zszokowało, to widzianych tam krytyką i agresją jaką rodzice wyświetlali wobec swoich dzieci. Słowa i izolacja miały dla mnie ogromny wpływ. Wiem, że takie rzeczy są częstsze niż oceniałam sobie, że są. To jest dość trudny temat i być może na koniec trzeba zobaczyć przyczyny emocjonalnego wykluczenia, zamiast go potępiać. Sprawia to,że czuję się winna, kiedy ludzie w otoczeniu są niesprawiedliwi. #wykoppl #psychologia #rodzice #odwaga
  • 4
@gram_na_twoim_flecie:

Podczas spotkania pamiętam ich dzieci jak żywo - wesołe, pełne energii i radości... Ale co najbardziej mnie zszokowało, to widzianych tam krytyką i agresją jaką rodzice wyświetlali wobec swoich dzieci. Słowa i izolacja miały dla mnie ogromny wpływ.


Napisz tę część inaczej, żeby dało się zrozumieć, bo obecnie to trzeba się domyślać, bo połowy opisu brakuje.
No nie wiem, tak z 3 razy dłuższy opis.