Wpis z mikrobloga

Kochani z #warszawa gdzie polecacie zrobić medycynę pracy po dłuższym l4? Szukam wyrozumiałego lekarza, który doceni moją chęć powrotu do pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alxnr: Jak na Targowej 44, to szykuj się na co najmniej 5 godzinne oczekiwanie. Raz jak tam byłem, to kolejka była aż do drzwi wejściowych. Zaduch, ścisk, klimat lat 90. Nie wiem jak teraz, może coś się zmieniło. A i nie zapłacisz tam kartą.
  • Odpowiedz
@alxnr: Tam się nie umawia, idziesz, rejestrują cię starsze panie od razu płacisz im za wizytę, dają ci jakiś papierek, nie ma żadnych numerków, tylko pytasz kto ostatni do medycyny pracy i czekasz na krzesełku na swoją kolej. XD Chyba, że się coś zmieniło przez te 3-4 lata odkąd tam byłem ostatni raz. ;)
  • Odpowiedz
@alxnr: No nie wiem, może to ja się mylę. Ale ja tę przychodnię kojarzę tak jak na fotce poniżej. De facto ma ona nieco ponad 3 lata. XD

Na twarzach tych ludzi jest wypisany ból oczekiwania na swoją kolej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Assiduus - @alxnr: No nie wiem, może to ja się mylę. Ale ja tę przychodnię kojarzę ta...

źródło: t44

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Assiduus o matko tak, byłam tutaj z 3 lata temu. Ale z tego co pamiętam to nie szło to aż tak długo. To chyba odpuszczę sobie xD
  • Odpowiedz
@alxnr
No ja to tak pamiętam właśnie. A kolejka do rejestracji to była podwójna, i 10x więcej osób było niż na zdjęciu, aż wychodziła poza przychodnie na zewnątrz xD
  • Odpowiedz