Wpis z mikrobloga

@damilele: Przypomni sobie młodego djoka co odwalał za symulki. Jego słynne MTO, gdy przegrywał. Jak np. Andy Roddick miał z tego bekę. Na szczęście z wiekiem przestał tak czesto to robić. Djoko i Rafa to świetni aktorzy. W tym roku dramat robił Djoko, rok temu Rafa. Oboje już mieli się wycofywać, to historia dla mediów, aby się klikało.
@damilele: no właśnie djoko młody też taki był - ja tu widzę pewną hipokryzje z twojej strony Przypomni sobie jaką miał opinie na początku Nole w tourze. Na szczęście z czasem się zmieniał. Mi się teatrzyk Rafy nie podoba, ale śmieszy mnie, że beka pochodzi od fanów serba.
@Madziol127: Problem w tym, że nie śmieje się z Nadala, tylko z osób które mu właśnie kibuja i komentują każdą przegraną kontuzją bądź słabą formą po KONTUZJI. Nadal często unika problemu i nie chce mówić czemu przegrał, tylko wielcy znawcy i wpatrzeni fani Nadala, nie potrafią zrozumieć, że ten człowiek może najnormalniej w świecie przegrać.
Nie wypowiadam się na temat tego co zawodnik mówi tylko co mówią ludzie.
@damilele: Zgadzam się, że Rafa przesadza i za dużo cyrku po przegranej robi. Po prostu zestawienie z djokiem mnie rozbawiło** luz

jestem fanem Federera a nie żadnego Djoko. Uważam po prostu że Djokovic to najlepszy zawodnik w historii tenisa.

zdecydownie Djoko najlepszy