Wpis z mikrobloga

Najwyższa pora na zmianę #smartfony

widzę, że w #play jest oferta na #samsung s23 ultra z 6 miesiącami za darmo, cena całościowa z abonamentem wychodzi coś koło 300zł i przez 24 miesiące nadal wyjdzie trochę taniej niż za samo urządzenie, myślicie że warto czy czekają mnie jakieś kruczki w umowie? :D
  • 4
@DenNarcoSmurfen: Ja myślę, że nie warto. U operatora wychodzi znacznie drożej, 7k za telefon to jest jakieś nieporozumienie. Spadnie Ci, zniszczysz go, a ratę dalej będzie trzeba płacić. chyba, ze cię stać to ok
jakieś kruczki w umowie?


@DenNarcoSmurfen: największy kruczek to to że telefony od operatorów mają brandowany soft i jesteś zależny z aktualizacjami od nich.
Samo urządzenie rzeczywiście wychodzi taniej w tym momencie. Ceny w sklepach niedługo trochę spadną a ty tak czy siak za telefon zapłacisz 5k u operatora. Ja bym poczekał i kupił w sklepie.
jesteś zależny z aktualizacjami od nich


@thewickerman88: Ja mam A52 z Play i aktualizacja z Android 13 wpadła w tym samym czasie co nie brandowanym telefonom. Comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń wpadają dosłownie 1-2 dni po wrzucenie info do sieci. Chociaż pamiętam jak dobrych parę lat temu czekałem na nowego androida kilka tygodni