Wpis z mikrobloga

Revo od czasów, gdy zyskał sławę poprzez nagłaśnianie scamów, przeszedł na komentowanie i wydaje się, że z jakiegoś powodu nie widzi tumana, który najpierw pompuje shitcoiny i naciąga naiwnych, a następnie sprzedaje e-booki jak zostać milionerem, wreszcie oferuje ładnie i mądrze brzmiące matematyczne kupony, a teraz sprzedaje rolexy na Instagramie, a twarzą i promotorem biznesu znowu jest ferrari.

Co do zwyrola, nie jestem zaskoczony, że ten nie zwraca uwagi na wątpliwe interesy tumana. Przypominam, ze szczytem jego osiągnięć było „zaoranie” niezbyt bystrej wersoł za logo. Rozumiem, że Wardęga może wydawać się ponadprzeciętnie inteligenty na tle influ, którzy są już totalnie odklejeni od rzeczywistości i na ich tle wypada po prostu dobrze. Niemniej jednak Wardęga w konfrontacji z gargamelem został porobiony jak dziecko, nawet gorzej, jak wersoł. Dlatego nie liczyłbym, że chłop podejmie się jakiegoś bardziej skomplikowanego tematu, bo to ewidentnie przerasta naszego szeryfa. Dobra widzowie pora na związek mortalcia, ogólnie jak wczoraj zobaczyłem co zwyrol ogląda na live, to poczułem zakłopotanie. Dorosły chłop ogląda rozstania dzieci, zwyrol.... co ty robisz z twoim życiem? Miałeś podróżować po świecie z Moniką, a teraz siedzisz na sofie, grasz w lola i oglądasz związki dzieci na YouTube, ewidentnie psycha siadła.

W odniesieniu do matematycznych kuponow, wstawiam komentarz @Ney2k


I chcę wspomnieć że zarabiał na błędach i tu właśnie pojawia się matematyka mam kilka screenów błędów bukmachera mogę podesłać na PW
Co masz rozumieć jaka błąd daje przykład na który natrafiłem około tygodnia temu

Kurs na -3.5 bramki wynosi 1.75
Kurs na - 4.5 1.32
I uwaga tu błąd
Kurs na -5.5 bramki 1.57
I to jest matematyka masz większe prawdopodobieństwo że nie będzie bramek plus mniejsze ryzyko co stanowi ładny kąsek dla konkretnych graczy
Wtedy najlepszym rozwiązaniem tak jak robi to pewien matematyk było założyć np konto na siebie na owym bukmacherze skorzystać z promocji np wplac 1000 dostań 1000 i za wszystko obstawić ten kurs bo z tego kursu wychodzi że masz około 90% na wygraną
Ponieważ kurs na -5.5 powinien być około 1.12
z niewiadomych przyczyn był błąd po stronie bukmachera a najlepiej jeszcze puścić taki kupon stacjonarnie z inną promocja od buka bo takie się zdarzają to na promocjach najwięcej da radę zarobić
Druga sprawa

Wiesz jak działa bukmacherka i jakie tam weryfikację idą sądzisz że dwóch dwudziesto Latków jest bystrzejsza od 200 matematyków którzy robią te kursy ???

Ostatnia jeżeli ich matematycznym punktem jest obstaw ten mecz i ten za tyle i tyle to nie mają pojęcia o co chodzi z matematyką . Jedynym rozwiązaniem jest
Wyszukanie kursów na daną drużynę przykład
1,60 jest na wygraną drużyny A na betclick za to na fortunie masz
1.80 na tą samą drużynę i to tu wtedy można robić wyliczenia i o to chodzi właśnie na takim graniu
Jeżeli się chce wygrywać stałe a nie mieć fart robi się takie rzeczy

Nie sprzedaje typów gram solo proszę nie pisać o kupon nie mam grupek nie zakładam grupek od razu mówię każdy jest kowalem swojego losu

Jak będziesz chciał wykupie od nich ten pakiet i powiem swoje przemyślenia
Pozdrawiam

#famemma #revo #wardega #polskiyoutube
Heekate - Revo od czasów, gdy zyskał sławę poprzez nagłaśnianie scamów, przeszedł na ...

źródło: hgfh

Pobierz
  • 3
@Heekate: Bo Wardega i Revo dotykaja tylko lekkich tematow jak jakies logo Sówki czy cpanie i OF QOTB ale jak pojawia sie prawdziwe przestepstwo to aby naglosnic ten scam i udowodnic ze to scam to juz podkulaja ogon i udaja, ze nie widza, nie slysza i nie znaja sie. Zalosne commentary.