Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: bez sensu dla większości ludzi żyjących w Polsce. Co ich może interesować wprowadzenie cyfrowego pieniądza, jeśli zarabiają tylko tyle żeby spiąć miesiąc, a nawet jeśli uda im się zaoszczędzić te 10k w rok to każdy większy wydatek, jak na przykład poważna awaria samochodu albo wymiana pieca ich zeruje? Argumenty że można dostawać wypłatę w gotówce jest już na ten moment nierealny, z przyczyn czysto praktycznych, a na obiegu gotówkowym
  • Odpowiedz
jeśli zarabiają tylko tyle żeby spiąć miesiąc, a nawet jeśli uda im się zaoszczędzić te 10k w rok to każdy większy wydatek, jak na przykład poważna awaria samochodu albo wymiana pieca ich zeruje?


@killzone: Acha, czyli odbierzmy np 10, 20% polaków możliwość oszczędzania, bo reszta nie umie/nie może oszczędzać. Genialny popis obojętności xD
Posłuchaj, ja odkładam kasę w srebrze i zagranicznych walutach. Mi serio jest nie na rękę, jak rząd
  • Odpowiedz
Genialny popis obojętności


@DIO_: rozumiem Twoje zmartwienie i je podzielam bo też mam oszczędności powyżej 200k, ale większość nie (tylko 5% Polaków ma oszczędności powyżej 20k), więc tu nie chodzi o moją obojętność tylko o to jak funkcjonuje społeczeństwo i jak zostało ukrztałtowane (również e sensie materialnym), przez rządzących tak aby takie zmiany wprowadzać. To wszystko jest intencjonalne i nie ma tu żadnego przypadku.
  • Odpowiedz
@killzone: Wybacz, z nerwów już nie odróżniam ludzi, którzy czują, że już nic się nie da poradzić z takimi co ufają władzy, albo są zbyt głupi by myśleć naprzód.
  • Odpowiedz
Wybacz, z nerwów


@DIO_: nie rób tego sobie. Denerwować się to płacić własnym zdrowiem za głupotę innych.

już nic się nie da poradzić


Myślę że się da ale najpierw musi być na prawdę źle, tak aby zwykli ludzie (czyli 90% ludzkości w tym i ja), zrozumieli że My jesteśmy ludźmi na których czekamy i do Nas należy rozpoczęcie buntu.
  • Odpowiedz