Wpis z mikrobloga

matko bosko gówno ożyło.
czy to już 2 tygodnie minęło od kiedy jest nowy wykop? bo jakoś dziwnie się składa, że chwilę po jego starcie dostałem bana którego właśnie mi zdjęli, sam nie jestem pewien za co, ale mój ostatni wpis(którego nawet nie usunęli xD) pewnie ma coś z tym wspólnego.
Nawet nie wiecie jak mi było smutno patrzeć na martwe Mirko na które sam nic nie mogłem wrzucić I ponarzekać na nową wersję, I na to smutne hejto, które wieczorami albo było kompletnie puste, albo po prostu nie działało.
Cieszę się, że powiadomienia i inne podstawowe funkcje zaczynają działać, a ludzie tu wracają, bo szczerze mówiąc hejto to żadna alternatywa.
#wykop #gownowpis
  • 5
@sammler: w sumie na kontakt napisali mi że ban się kończy 1. lutego, ale nie napisali o której więc się zastanawiałem czy z tym dniem czy po tym dniu, a wychodzi na to, że w trakcie xD
@msichal: Cześć :-)) Zdajemy sobie sprawę, że przed nami wciąż wiele zmian i usprawnień. Te najważniejsze już są realizowane, w kolejnych dniach będziemy o nich informować. Mamy nadzieję, że zostaniesz, postaramy się sprawić aby korzystanie z serwisu ponownie było dla Was przyjemne i komfortowe.