Wpis z mikrobloga

@Piotrp7: kod promocyjny na maila? Ja nic, żadnego potwierdzenia ani nic - ale wygrzebałem linka do promocji i komunikat "nie możesz ponownie się zapisać" czy coś w tym stylu...
@mi_szu: @RafDan tego nie widziałem, dzięki, ale znalazłem jeszcze jeden sposób - w x-komie jest promka z kodem: https://www.pepper.pl/promocje/premiera-samsung-galaxy-s23-np-samsung-galaxy-8256gb-black-za-4399-zl-mozliwe-nawet-3669-zl-300-zl-voucher-do-x-kom-639538.
Można po prostu kupić tam - ale ja zrobiłem inaczej. Ten sam kod działa też w sklepie producenta, a odkup tam to jest -500zł do ceny telefonu, a nie +500zł do zwracanej wartości (czyli 500zł w kieszeni, zamiast zamrożone ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@gosc12345: Ogolnie oficjalna strona samsunga bardzo slabo w tym roku. Bo np. moge uzyc punktow rewards, co jeszcze zbije cene o 200 pln, ale juz nie moge kupic na raty i miec rate gratis ;)

Do tego odkup obniza cene o 500pln, ale musisz im wyslac jakis telefon. W tamtym roku wystarczylo ze wybrales opcji ze sam zutylizujesz i elo, a w tym roku widze zapisy ze trzeba chyba podac IMEI
@RafDan @gosc12345 dzięki za info, ja napisałem na czacie rano do Samsunga i też podrzucili jakis kod zamienny żeby zbic te 200zl. W sumie kupiłem s23 w ekskluzywnym kolorze by mieć pewność, że zlapie się na samsungcare+ i zwrot 500zl (pula jest ograniczona dla podstawowych kolorów a eksluzywne się do tej liczby nie wliczają). Tylko będę musiał czekać miesiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mi_szu: Próbowałem supportu, ale od wczoraj 2h ciszy, rano 2h ciszy więc zwątpiłem. Kusił mnie też szary kolor, ale to czekanie - a jadę obecnie na zmarnowanej S9 i już jest ciężko, nie powiem.