Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam dostawać tego typu oferty... "prestiżowy lokal", "zmysłowa bielizna" "pokaz mody ekskluzywnej", ohh ahh, ale dostąpiłem zaszczytu że dostałem taką ofertę! I paniusia oczywiście oburzona, że nie skorzystałem, przecież w zamian, za moją pracę, oferuje mi... REKLAME I... to że będę mógł sobie dodać zdjęcia swojego autorstwa do swojego portfolio! Szok! Niedowierzanie!

I bądź tu rozsądny i staraj się jakoś sobie dorobić na fotografii... Nie da się. Bo w 70% ludzie nie uważają tego za pracę, a to praca jak każda inna, za którą oczekuje wynagrodzenia w postaci PLN. Czy naprawde tak dużo wymagam? Ale niestety takie oferty będą się pojawiać, dopóki będą frajerzy którzy będą robić za darmo...

#fotografia ##!$%@? #gozkiezale #buldupy #foto

źródło: comment_MTLwnTbIm2W36BGirm8Y8Wigjd9UXNAx.jpg
  • 12
@parathormon: Znajdą się tacy chociażby dlatego, że każdy potrzebuje jakiejś praktyki. Chociaż wtedy powinni uderzać do początkujących czy pół-amatorów, a nie profesjonalistów, bo to akurat bezczelność. Zdjęcia za darmo to można ew. zrobić bliskiej rodzinie czy coś w tym stylu.

Ale w tej branży i podobnych(grafika, projektowanie stron, itd.) często podejście jest takie, że to nie jest "normalna" praca, niestety.

Chociaż @courso też dobrze mówi, dobry sposób :)