Wpis z mikrobloga

nie można zainstalować innej przeglądarki? Bo sobie niewyobrażam używać bez adblocka ;p


@SpeaRRR: można instalować inne przeglądarki, ale one i tak są pozbawione możliwości instalacji dodatków - taka polityka apple :)

masz darmowy True Caller działający dla rozmów i smsów


@satanasluciferi: chodzi o to że w androidzie mam to już natywnie, bez żadnych dodatkowych apek

na iOS wystarczy zrobić dokładnie to samo


@satanasluciferi: można dodać w iOS prywatny dns
  • Odpowiedz
@SpeaRRR: To jeszcze rzecz, o której nikt nie wspomniał, a mi po przesiadce z Androida na IPhone'a bardzo doskwierała, a mianowicie chodzi o inne podejście do trybu cichego. Androida możesz mieć wyciszonego, a dźwięki z gierek i apek podgłośnić i je słyszeć. Wyciszony iPhone wycisza także aplikacje i nic z tym nie zrobisz, bo to deweloper musi zakodować swoją apkę tak, żeby miała dźwięki podczas trybu cichego. Co prawda Spotify, YouTube,
  • Odpowiedz
  • 0
@BooB: @satanasluciferi na androidzie używałem sobie apka wiadomości sms od google i mogłem potem sobie przeglądać wiadomości na PC. Jest taka opcja na iphonie tak żebym mógł je mieć również na pc (z windowsem)?
  • Odpowiedz
na androidzie używałem sobie apka wiadomości sms od google i mogłem potem sobie przeglądać wiadomości na PC. Jest taka opcja na iphonie tak żebym mógł je mieć również na pc (z windowsem)?


@SpeaRRR: niestety z tego co mi wiadomo to nie ma takiej możliwości
  • Odpowiedz
@SpeaRRR:

naprawdę nie ma gestu cofania?

nie ma globalnego w kazdej aplikacji jest inaczej. Mi brakuje przycisku do cofania bo często nie mogę nawet schować klawiatury albo zamknąć jakiegoś zdjęcia
  • Odpowiedz
@SpeaRRR: brak możliwości segregacji zdjęć z aparatu w galerii, nowe zdjęcia wykonane aparatem lądują do folderu gdzie masz wszystkie obrazy jakie masz na iPhone i robi się tam śmietnik. Gest cofania nie jest spójny dla wszystkich aplikacji, czasem musisz kliknąć w lewym górnym rogu żeby cofnąć czyli w zasadzie musisz użyć drugiej ręki. Cofanie z otwartego zdjęcia - w niektórych aplikacjach wykonujesz ruch do góry, w niektórych w dół, w niektórych
  • Odpowiedz