Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie HP 1 (później w planach mam HP2). Twierdziliście, że warto sobie obejrzeć. Nic mnie tak nie wkurza jak te prawie godzinne podsumowania, do których po HP3-6 nie byłam przygotowana.

Niemniej, sprawdziłam sobie uczesniczkę HP1 na insta i zauważyłam takie zdjęcie. A tam Mateusz z HP 3 i gościu z LI (chyba ostatni wygrany). I te sranie w banie osób, które zajmują się castingami, że osoby są losowe. Nie, nie są.

A szkoda, mogliby w końcu poszaleć z nowymi ludźmi, inaczej wyglądającymi. Chętnie zobaczyłabym taki program tylko z osobami np. 27+ dla kobiet, 30+ dla mężczyzn.

PS: Rany boskie! Po kilku próbach udało mi się odzyskać stare konto ;) 9 lat temu założyłam wykop bo ktoś ostro tutaj dodawał moje prywatne zdjęcia z konta na facebboku. A od dobrego roku czytam regularnie posty o HP, nie raz mnie korciło coś skomentować, ale był problem z zalogowaniem się, odzyskaniem hasła itd., a nie chciałam nowego maila specjalnie zakładać dla HP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także będę tu z Wami oglądać HP 7 :)

#hotelparadise #loveisland
Pobierz
źródło: 328637704_715995896543517_2654871502290716285_n
  • 1
@quenna95: Powiedziałbym, że mogliby zrobić edycję z ludźmi od chociaż 100 IQ (czy tam 115, 130 czy coś - nie wiem, jaka jest mediana/iloraz odpowiadający realnemu posiadaniu mózgu).

Jednak wersja z osobami myślącymi prawdopodobnie byłaby nudna. :(