Wpis z mikrobloga

@Ar_0: akurat nie pato, tylko jakieś bekizlewactwa i thelastofus akurat (oba na czarno), ale np. w obserwowanych pojawił mi się wpis z tagu przegryw (na czarno), bo zawiera również tag dieta (obserwowany). Więc albo tagi, albo czarnolisto jeszcze nie do końca dobrze śmiga.
@Ar_0: O rany, jak miło to słyszeć, dziękujemy () Co do liczby obserwujących tag, ta z pewnością wróci - obecnie mamy kilka większych tematów na tapecie, ale po nich od razu siadamy do tego zadania. Co do @tentin_quarantino - robi on mega robotę, nie chcemy jej mu kraść. Zaproponujemy kilka zmian w stylu nocnym, ale zachęcamy również do korzystania z dodatku Wykopowicza (ʘ
jeszcze jakby w aktywnych wpisach nie pojawiały się tagi i osoby, które mam na czarno


@cutecatboy: Uwierz, że ścigamy jak możemy za to zadanie, nam również zależy aby możliwie jak najszybciej (czyli na wczoraj) zostało to wdrożone (ʘʘ) Czarna lista to świętość. Nie może nie działać.
@wykop: bierzcie się do roboty zamiast shitpostować.


@s---k: sio mi stąd a nie shitpostujesz. Zrobili więcej w ciągu ostatnich 2 tygodni niż w ciągu poprzednich paru lat. To, że przed wzięciem się do roboty rozdupili wszystko w 2 godziny to przemilczmy xD

Wystarczy, że podmienicie kolory, nie musicie od razu kraść wszystkich jego pomysłów.


@wykop: dokładnie. Wystarczą kolory i wcięcia pomiędzy wpisami/komentarzami
Akurat ta stara wersja kolorystyczna to jest coś, czego chcą wszyscy, bo jest o wiele bardziej czytelna i miła dla oczu, a nie zawsze da się zainstalować rozszerzenie.


@cutecatboy: Tak, wiemy o tym. Zebraliśmy sporo uwag dotyczących trybu nocnego, kolejne zmiany będą realizowane zgodnie z Waszymi sugestiami. Pierwsze poprawki są już w trakcie testów.
ktoś musiał zapłacić za ten twój komentarz


@SpeaRRR: #wpisza10groszy czy jak to tam było xD. Tak poza tym to nie napisałem, że wykop jest perfekcyjny i nic więcej nie trzeba tylko tyle, że zaczyna mi się coraz bardziej podobać :)
Co do @tentin_quarantino - robi on mega robotę, nie chcemy jej mu kraść. Zaproponujemy kilka zmian w stylu nocnym, ale zachęcamy również do korzystania z dodatku Wykopowicza (ʘʘ)


@wykop: #!$%@?, czyli z góry mówicie, że na pewno nie naprawicie trybu nocnego?!
No #!$%@? no! No są jakieś granice!!