Wpis z mikrobloga

Beka z was wykopki xD
Hurr durr odcinek nic nie wniósł i nudny a w ogóle to pokazali geja i wykopek poczuł się niekomfortowo bo mu stanął.
Zaletą serialu jest właśnie to, że może rozwinąć postacie z gry i nadać wątkom pobocznym głębi, nawet kosztem niewielkich zmian fabuły (No bo sorry, bill to był w grze potrzebny tylko żeby dać akumulator i potem już nawet o nim nie wspominano). Gdyby miało być dokładnie jak w grze to byśmy mieli kopię 2 odcinka gdzie się przekradają obok klikaczy przez pół odcinka i garść dialogów, historia którą pokazali w serialu była o wiele ciekawsza. A jak ktoś potrzebuje ciągłej akcji bo inaczej nudne to niech sobie wraca do oglądania famemma czy tam innej patogali.
Jakbym chciał 1:1 fabuły z gry to bym sobie odpalił remake.

PS. Bill w grze tez był gejem wykopki drogie i Frank był jego partnerem

#thelastofus
  • 54
  • Odpowiedz
  • 0
@elo_: No to dawaj, dostarcz mi rozrywki swoimi wysrywami gdzie na dzień dobry przylazłeś z mordą i upośledzonymi fikołkami że niby „obsrałem” the wire, sam byłeś jak to mówisz „toksyczny” a potem hurr durr nie pisze nic obraźliwego xD
Poza emocjonalnym wysrywem twój komentarz nic nie wnosi wiec usuniecie go to żadna szkoda
  • Odpowiedz
@Songbird
najgorsze jest to że wszędzie #!$%@? trombili że serial będzie 1:1 wierny grze ale okazuje się że jednak nie. mało tego, wykorzystali #!$%@? to kłamstwo, by szerzyć gejowską propagande. czuję się oszukany
  • Odpowiedz
@Songbird: z żadną mordą,
a sraczka, to widać tobie na klawiature się wylewa już, bo styl twojego pisania.. bardzo dużo o fekaliach, agresywne nastawienie, pokazuje w jakich obszarach sie poruszasz na codzień

i co, jak ci odpisalem, podobnie, to ja jestem zly? xD

tak, the wire bylo dobre i omar nie psuje historii byciem gejem, nawet pasuje to do niego bo był inny od reszty
  • Odpowiedz
  • 0
tak, the wire bylo dobre i omar nie psuje historii

@elo_: no i dokładnie taki był sens mojej wzmianki o The Wire do czego się doczepiłeś bez sensu zupełnie xD

a sraczka, to widać tobie na klawiature się wylewa już, bo styl twojego pisania.. bardzo dużo o fekaliach, agresywne nastawienie, pokazuje w jakich obszarach sie poruszasz na codzień

dostosowuję poziom do poziomu wykopków, poza kilkoma wyjątkami na to szambo tylko
  • Odpowiedz
@Songbird: jak scenka spotkania Tess i reszty to dla ciebie jej rozwinięcie to pewnie twój mózg jest rozwinięty równie dobrze jak jej historia.
  • Odpowiedz
@Songbird: serio syndrom oblężonej twierdzy,

przeczytaj swoj komentarz na samej górze, naskoczyles na starcie na wszystkich ze jak się im nie podoba to albo kryptogeje (fragment o stającej kuśce) albo patusy (odeslanie do famemma)

no teraz nie wykrecaj sie, ze to ty jesteś atakowany, i reszta uzytkownikow to debile, przeczytaj jeszcze raz co piszesz i przemyśl skąd sie biorą negatywne reakcje na twoj
  • Odpowiedz
  • 0
@ptrxv: Napisałem tylko, że rozwinęło to jej postać w taki sposób, że pokazało że byli z Joelem razem przynajmniej 13 lat co pozwala bardziej zrozumieć jego emocje na początku odcinka i przy czytaniu listu na koniec. Pytałeś gdzie rozwinięcie wątku Tess to odpowiedziałem co było pokazane. A co będzie dalej nie wiem, nie mam szklanej kuli ani dostępu do reszty sezonu.
  • Odpowiedz
  • 1
nic by nie było, bo historia się bardzo klei, a w tlou się klei srednio, o ile w ogole

@elo_ z pewnością nic by nie było, zwłaszcza na wykopie xDDDD

to bylo wepchniecie watku gejowskieho i rozmiekczenie serduszka wykonaniem

wepchnięcie wątku, który już 10 lat temu był w grze?
A sam odcinek nawet z parą heteroseksualną byłby bardzo dobry
  • Odpowiedz
@Songbird: moim zdaniem ty tworzysz gnojownik tutaj

tak wepchnięcie wątku, bo ich historia calkowicie inaczej sie ukladala w grze, i miala sens, byla mroczna i ponura jak caly swiat

juz o tym pisalem w puerwszym komentarzu

ja sobie juz spokoj z toba dam, przegrana sprawa
  • Odpowiedz
@Songbird: Czyli pokazanie historii Tess przed tragedią z 2 odcinka olewamy bo za rogiem czai się niesamowicie romantyczna historia na którą trzeba poświęcić cały odcinek, nieźle. Historię Tess może opowiemy może nie xd. Nie wiem co musiałoby się zdarzyć żebym nie myślał, że ten wątek jest na siłę.
  • Odpowiedz