Wpis z mikrobloga

Dobra słuchajcie wychodki którzy uważają 3 odcinek za beznadziejny i krytykują już cały serial na podstawie tego, że 2 poboczne postacie (o których sama gra wspomina nawet jako o homoseksualistach) się całują i jest im poświęcony odcinek, aby pokazać relacje międzyludzkie podczas schyłku ludzkości. Ten serial nie jest dla was, oszczędźcie sobie i nie oglądajcie dalej, bo Ellie jest lesbijką o czym również wspomniane jest w grze. Ten serial jest o kształtowaniu się relacji międzyludzkich w trudnych czasach, nie o zombie. Dla mnie trzeci odcinek najlepszy do tej pory, świetnie rozbudowana historia poboczna, przyjemne zwolnienie tempa. Jak spodziewacie się czegoś innego po tym serialu to naprawdę odpuśćcie i oglądajcie sobie kino akcji Marvela, do tego się nadajecie max xD
#thelastofus #hbomax
  • 60
  • Odpowiedz
hahaha miałeś się nie zesrać, no i proszę, nie posłuchałeś, tak myślałem

A poza tym żaden srajkopek nie będzie mi mówił co mam oglądać i dlaczego więc usuń ten wpis i się nie ośmieszaj


@zwyklyczlek: xDDD

"będę oglądał i obsyrwał gacie po każdym odcinku, w którym pokażą coś co mi się nie podoba i nic ci
  • Odpowiedz
@nenq123: hipokryto, kiedy normalni ludzie pytani dlaczego nie są za pederastami w przestrzeni publicznej, odpowiadali, że niech sobie pederastami będą, w zasadzie to nie przeszkadza ale w zaciszu swoich domów a nie epatują tym dookoła. Taki kompromis, pederaści nie wchodzą nikomu w drogę to inni ich tolerują. Ale nie, to było za mało, niezbyt postępowe, nietolerancyjne. A punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia. No to jak tu wypracować konsensus?
  • Odpowiedz
  • 0
@taukuZielonka To nie jest serial o zombie, chyba z 20 różnych wpisów już dzisiaj widziałem na ten temat, ale napiszę jeszcze raz. To jest serial o ludziach, próbujących przeżyć w trudnych czasach, próbujących budować relacje międzyludzkie po ciężkiej, burzliwej przeszłości. Ludzie, to jest to na czym głównie się ten serial będzie skupiał, nie zombie. Największymi potworami i tak okażą się ostatecznie ludzie, o to w tym wszystkim chodzi. Te zombie to
  • Odpowiedz
Taki kompromis, pederaści nie wchodzą nikomu w drogę to inni ich tolerują.


@rzygaj: Czyli "siedźcie w domach, bo nie chcemy oglądać waszych szczęśliwych związków we wspólnej przestrzeni publicznej, która z definicji jest dla wszystkich". Fajny kompromis

Ale nie, to było za mało, niezbyt postępowe, nietolerancyjne. A punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia. No to jak tu wypracować
  • Odpowiedz
@nenq123: A ja mimo ze czesto sie wzruszam na filmach to ten odcinek nie ruszył mnie w ogóle. Słabo to zostało napisane a sama akcja w której gruby dostał kulke bo zamiast stanąc za jakas osloną strzelał się stojąc na środku placu było tak głupie i tak nie pasującxe do postaci, która przygotowana była na każdą ewentualność, że aż poczułem się obrażony. Jeszcze tego drugiego nie obudził, tylko poszedł solo
  • Odpowiedz
do heteroseksualnego seksu oralnego i analnego też masz taki stosunek?


@framugabezdrzwi: Tak (no może z wyjątkiem oralu). Powiem więcej, partnerzy hetero którzy eksperymentują z analem tak naprawdę przestają potrafić czerpać przyjemność z seksu ze sobą. Więc zaczynają naginać swoją seksualność i stymulować się pokracznymi eksperymentami. Uważam, że najlepszy seks można mieć poprzez stymulacje emocjonalne, a nie przez anal lub np. wsadzanie sobie ogórka. Poza tym anal głównie służy zaspokojeniu ego
  • Odpowiedz
Nie, nie ma związku wspólna historia Joela i Billa - której trzeba się jednak domyślić i założyć, ze ich relacje barterowe były wielorazowe i oparte o wzajemny szacunek - i list Billa do Joela, który sprawia, że J. bierze się w garść i zaczyna czuć sens swojego zadania.

Ani trochę nie ma związku.

Potem jest #!$%@?, że w kinie/tv są tylko sztampowe produkcje, bo typowy odbiorca kultury nie jest w stanie przetrawić historii, jeśli nie jest przedstawiona w najbardziej prostacki sposób. A nie dajcie bogowie, jak historia toczy się powoli i buduje motywacje bohaterów. xD

Pozostańcie przy marvelach, serio.


@SkeletonKing: Tak bardzo to
  • Odpowiedz
@staggermeister_: ojej szkoda w takim razie, że tym konserwom, katopolakom nie zaserwowano kolejnej wyższej formy rozwoju duchowego, moralnego, kulturowego i płciowego,i w serialu zamiast pederasty pojawia się małpa. A właściwie małpiszon. Ludzi przetrzebiła pandemia, to czemuż nie zaserwować katolom kolejnej rewolucji. No nie można odmówić zwierzętom cech ludzkich. Z braku laku to by pewnie było logiczne, samotność doskwiera to i małpa człowiek, i przeciętny widz oswojony już z pederastami mógłby
  • Odpowiedz
Tak (no może z wyjątkiem oralu).


@damianooo8: Czyli dupa jest od srania i anal be, ale usta mimo że są od jedzenia i mówienia, to oral jest spoko, bo tak.

Powiem więcej, partnerzy hetero którzy eksperymentują z analem tak naprawdę przestają potrafić czerpać przyjemność z seksu ze sobą. Więc zaczynają naginać swoją seksualność i stymulować się pokracznymi eksperymentami. Uważam, że najlepszy seks można mieć poprzez stymulacje emocjonalne, a nie przez
staggermeister_ - >Tak (no może z wyjątkiem oralu).

@damianooo8: Czyli dupa jest od ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-31 o 15.23.13

Pobierz
  • Odpowiedz
i jest im poświęcony odcinek, aby pokazać relacje międzyludzkie

przyjemne zwolnienie tempa.


@nenq123: polecam Ci brazylijskie telenowele - tam będziesz mieć dużo zwolnionej akcji, całość skupia się na pokazywaniu właśnie relacji międzyludzkich i to wszystko - było nie było - w obliczu końca świata (no bo przecież kiedyś nadejdzie, co nie? w końcu lubisz nieśpieszną akcję)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nenq123: skrajna społeczność LGBT irytuje mnie, wciskanie na siłę motywów nic nie wnoszących do filmów, kreskówek też mnie denerwuje, ale z 3 odcinkiem TLoU było inaczej. Ten motyw został tak świetnie pokazany, że na prawdę byłem zafascynowany.


Oby ten serial trzymał dalej taki poziom. Świetna produkcja
  • Odpowiedz
@nenq123: ciekawi mnie jak wykopki zareagują na parę lesbijek wychowującą dziecko i trans uciekającą przed ślubem z mężczyzną XD. Będzie kwik.
  • Odpowiedz
@nenq123: a ja mam w dupiu to, że się całowali, nie będę tu przytaczał Ellie, problem mam z tym, że wprowadzono do odcinka 2 postacie, poświęcono im 50 minut i się ich pozbyto. Ten odcinek wniósł do fabuły jedynie akumulator i samochód xD Żadnych nowych wątków, żadnych nowych postaci
  • Odpowiedz
@Savvv: Czyli to nie jest serial dla ciebie. Cala gra bazuje na ludziach, ktorzy znalezli sie w ekstremalnej sytuacji, akcji bedzie moze jeszcze na 2-3 odcinki max, a tego typu odcinkow bedzie na pewno wiecej.
  • Odpowiedz
@taukuZielonka: bardzo dobra uwaga ta o hackowaniu. szczegóły. hackowania na filmie (emacsem przez sendmaila) mogą potencjalnie interesować 1% widowni (jakichś nerdów, a i to nie wszystkich). i z tego powodu nie wstawia się takich szczegółów do filmów, bo normalny producent (taki bez misji) stara się trafić w gusta jak największej części publiki. LGBT nie rozumie, że ten gejowski wątek można traktować tak samo. mnie nie interesują w ogóle sceny romantyczne
  • Odpowiedz