Wpis z mikrobloga

@fabek: ale jak gównianie, ja pierdzielę. Wejście w powiadomienie nie oznacza go jako przeczytane (mimo, że w changelog się tym chwalą), kasowanie odbywa się potwornie wolno, w dodatku nowe powiadomienia wyskakują w przedziwnej kolejności - chyba coś jest nie bardzo zrobione z aktualizacją bazy danych.
Teraz tych powiadomień wciąż jest dużo mniej, niż było, ale gdy wykop wróci do ruchu sprzed zmiany na lepsze (hehe), nie wyobrażam sobie przekopywania się przez
@Jarek_P: przecież tutaj testy odbywają się na poziomie klienta xD

Oprócz tych bugów dodam jeszcze, że powiadomka że ktoś odpisał przenosi do głównego tematu a nie do miejsca gdzie został napisany komentarz.
@fabek: o tak, to jest jeden z najbardziej wkurzających bugów.
Drugi, to brak wygodnej możliwości przejrzenia całej swej ostatniej aktywności: kiedyś klikałem w swój awatar u góry strony i widziałem wszystko: swoje wpisy, komentarze. Teraz... nie dość, że jest to porozbijane, to jeszcze ewidentnie niekompletne. Wczoraj np. dopisałem coś w conajmniej kilku dyskusjach n.t WOŚP. Dlaczego żadnego z tych komentarzy nie widzę pod "znaleziska/komentowane"?

przecież tutaj testy odbywają się na poziomie
oznacza o ile klikniesz w tło powiadomienia a nie tekst, to jest dopiero poziom speirdolenia skryptu


@wypokowy_expert: łokurva faktycznie, a ja jak głupi wchodzę w te same powiadomki i patrzę czemu nie znikają, a kasowanie jakoś dziwnie działa.
Ewidentnie tak, ale w słynnych "przeprosinach" Białek twierdzi, że testy trwały od października, z udziałem wybranych użytkowników wykopu. Więc albo to jest ordynarne kłamstwo albo testy polegały na oglądaniu slajdów i kiwaniu głową że no super, świetna robota.


@Jarek_P: bym się nie zdziwił jak ktoś z zewnątrz ten skrypt im napisał, w tym czasie "testy" na zasadzie paru kliknięć i zarząd klepnął. kto w januszexowych softwarehous-ach pracowal w cyrku się nie