Wpis z mikrobloga

Już chyba czas podać swoje typy na 1 dzień LCS :D.

Gambit - Alliance

Warto grać na Alliance dopóki wysoki kurs się utrzymuje. Teraz jest 3.2 a wcześniej było nawet 3.850. Teoretycznie faworytem jest Gambit, ale nie stawiałbym Alliance na straconej pozycji. Frogieny już się trochę ogarnęły i myślę, że mogą to wygrać. Nie jest to żaden pewniak, lecz przy takim kursie warto puścić singla, a stawianie na Gambitów przy tak śmiesznym kursie zdecydowanie odradzam.

Roccat - Fnatic

To byłoby zbyt piękne, ale Roccat mają tutaj jakieś szanse, odradzam granie na Fnatic, kurs jest moim zdaniem za niski. Patrioci mogą zaryzykować i stawiać na naszych :D.

SHC - SK

Ten mecz pomijam, ciężko jest mi ocenić kto wygra, liczę na SHC ale wstrzymałem się z obstawianiem.

CW - Fnatic

CW to naprawdę solidna drużyna i mogą sprawić tutaj niespodziankę. Jestem zdania, że Fnatic przegra dzisiaj co najmniej jeden mecz, więc kurs 4,5 jest warty ryzyka.

Jeśli ktoś jest tego samego zdania jak ja, że Fnatic dzisiaj przegra to polecam puszczenie singli na Roccat i CW za taką samą kwotę, to będzie prawie jak surebet xD.

No i jeszcze można zagrać tasiemkę marzeń: Alliance + Roccat + CW za drobniaki, kurs bardzo przyzwoity ;D.

#leagueoflegends #bukmacherka #lcs #pinnacle
  • 4
można zagrać tasiemkę marzeń: Alliance + Roccat + CW


@sartek: I jeszcze pojsc pograc w totka, bo przy takim szczesciu wygrana w totka gwarantowana :D

Ale tak powaznie mowiac, zgadzam sie ze wszystkim oprocz Gambit - Alliance. Gambit i Fnatic to obecnie zupelnie inna liga niz pozostale zespoly (na ta chwile). Moze do nich dolaczyc Roccat, ale ciezko mi oceniac po takich kilku meczach. Froggeny imo za krotko ze soba graja,
@viruzzet: Nie do końca się z tobą zgadzam. W tej chwili zespoły z LCS można podzielić na 3 tiery:

1. Fnatic i Gambit (tu się zgadzam)

2. Alliance, CW i Roccat

3. Millenium, SK i SHC

Ale między tymi zespołami nie ma aż tak wielkich różnic jak powiedziałeś + tutaj są grane BO1 gdzie wszystko może się zdarzyć, np. takie SHC może pokonać Fnatic by później przegrać z SK (teoretycznie), mimo