Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie gdy czytam że wysyłanie broni, sprzętu, czołgów czy czegokolwiek innego na Ukrainę to eskalacja konfliktu i niepotrzebnych napięć. Rozumiem że sranie łajnem naokoło gdzie się da że powinni zdobyć Berlin, zrównać z ziemią atomówką Wielką Brytanię czy zająć w 3h Warszawę to nie jest eskalacja konfliktu waszym zdaniem? xD Ich nie powinno się bać, tylko #!$%@?ć. I to #!$%@?ć prądem. Byli, są i będą zasyfiałym krajem trzeciego świata. A teraz scrolluj dalej, to co widzisz to tylko jedno z takich sasyfiałych kacapskich miast jakich wiele w tym gówno-kraju jakim jest kacapstan.

#wojna #ukraina #rosja
Kadet20 - Śmieszy mnie gdy czytam że wysyłanie broni, sprzętu, czołgów czy czegokolwi...

źródło: asd

Pobierz
  • 10
@Kadet20: Te osobniki, które tak piszą to ruskie parchy :D Nie ma możliwości żeby logicznie myślący człowiek takie wnioski wyciągał (tak mówię tu też o prezydentach i premierach).

Ciekawi mnie czy w latach 1939-1945 stwierdziliby:
"UKRYWANIE PEWNYCH LUDZI PO STRYCHACH I PIWNICACH TO PRZEDŁUŻANIE WOJNY"
"LEND LEASE TO PRZEDŁUZANIE WOJNY I CIERPIENIA"

Robaki pozostaną robakami
@Krafti: dla mnie takie same postsowieckie bloki i syf, no sorry ale ukraina to nie jest kraj mlekiem i miodem płynący i od rosji to sie nie różnią wiele. Wiem tyle ze mi to wyskoczylo na obiektywie Google